VIDEO Fico: Gorilie mláďa Beblavý, Sulík, pokrytec Kiska. To oni by mali chodiť po kanáloch. So Smerom – SD to nemá nič spoločné

14. 10. 2019 16:58

Gorila, o ktorej sa hovorí v nahrávke medzi Kočnerom a Trnkom, je obludná kauza druhej Dzurindovej vlády, teda vlády slovenskej pravice v rokoch 2002 až 2006. Išlo o predaj strategických podnikov a kupovanie poslancov predovšetkým v prospech finančnej skupiny Penta. Reaguje predseda Smeru – SD Robert Fico k dnes zverejnenej nahrávke medzi Dobroslavom Trnkom a Marianom Kočnerom.

VIDEO Fico: Gorilie mláďa Beblavý, Sulík, pokrytec Kiska. To oni by mali chodiť po kanáloch. So Smerom – SD to nemá nič spoločné
Foto: TASR
Popis: Robert Fico
reklama

„Tí, ktorí by mali najviac mlčať a chodiť po kanáloch, robia vyhlásenia, ktorými sa vlastnú kauzu za každú cenu snažia hodiť na Smer,“ hodnotí Fico vyjadrenia opozičných politikov k nahrávke.

„Je tragikomické pozerať sa na gorilie mláďa Beblavého, ktorý ako štátny tajomník kryl všetky špinavosti SDKÚ. A keď aj vyšli na povrch, s hrdosťou za túto stranu opäť kandidoval,“ konštatuje a pokračuje predsedom strany SaS.

Zdroj: Facebook/Robert Fico

„Je neuveriteľné sledovať pána Sulíka, ako obviňuje Smer a vidieť pri tom obraz a zvuk videa, na ktorom s Kočnerom ako predseda parlamentu dohaduje voľbu generálneho prokurátora Trnku. Spôsobom sebe vlastným – a teda pokryteckým – sa pridala aj strana daňového podvodníka pána Kisku, ktorej hlavný expert pre zdravotníctvo je, dobre počúvajte, manažér z Penty,“ vyratúva konanie opozičných predstaviteľov Fico.

A nezabudol ani na novinárov. Podľa neho, ak by slovenské médiá riadne fungovali, tak by sa spomínaní politici na svojich tlačových besedách "potili od nervozity pod ťarchou legitímnych otázok".

„Keďže však podstatnú časť médií vlastní Penta, zhovievavosť médií k spomínaným politikom nepozná hranice,“ uviedol predseda Smeru – SD a zdôraznil, že strana nemá s Gorilou nič spoločné.

 

Ste politik? Zverejnite bez redakčných úprav všetko, čo chcete. Zaregistrujte sa TU.
Ste čitateľ a chcete komunikovať s politikmi? Zaregistrujte sa TU.

autor: AV
reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Ďalšie články z rubriky

Úrad pre verejné obstarávanie preskúma viaceré dodatky k zmluvám

6:15 Úrad pre verejné obstarávanie preskúma viaceré dodatky k zmluvám

Úrad pre verejné obstarávanie (ÚVO) preskúma možné porušenie zákona pri postupe viacerých ministerst…