VIDEO Decká, to nemyslíte vážne. Fico sa vysmial celej opozícii, vynechal len Kotlebu. Prečo?

11. 12. 2019 13:59

Decká, to nemyslíte vážne! Nové predvolebné video s deťmi materskej škôlky predstavil predseda strany Smer – SD Robert Fico na sociálnej sieti. Deťom imitujúcim „konanie politikov podľa Fica“ pridelil ich mená a dal sa do hodnotenia. „Bez mučenia priznávam, že podobné video už bolo použité v zahraničí. Ale keďže je naša opozícia ešte smiešnejšia, rozhodli sme sa urobiť slovenskú verziu,“ uvádza video Fico.

VIDEO Decká, to nemyslíte vážne. Fico sa vysmial celej opozícii, vynechal len Kotlebu. Prečo?
Foto: TASR
Popis: Robert Fico
reklama

„Mirko Beblavý, už s tým, prosím ťa, prestaň,“ hovorí Fico chlapcovi, ktorý sa búši do hrude ako opica. „Všetci vieme, že si gorilie mláďa.“

„Miško Truban“ leží vo farbách reggae (zelená, žltá, červená) a expremiér ho napomína: „... sa nehanbíš prísť takto do škôlky zhúlený?!“ A Fico pokračuje v hodnotení opozičných lídrov ďalej.

„Andrejko Kiska, prosím, zlez z toho bieleho koňa, inak ťa zoberiem k pánovi zubárovi Francovi,“ apeluje na ďalšieho chlapca s dreveným koníkom poslanec NR SR.

Zdroj: Facebook/Robert Fico

„No jasné, Igorko Matovič, už zasa klameš,“ obracia sa Fico na chlapčeka s transparentom Škôlka má účty na Belize a hovorí mu, že mu narastie z klamstva dlhý nos.

„Riško Sulík, Borisko Kollár, už sa prestaňte hrať s tým Maroškom,“ hovorí ďalším deťom, ktoré maľujú bábku pravdepodobne Mariana Kočnera, „naozaj má na vás veľmi zlý vplyv.“

Ďalší chlapec bije dreveným krížom po chrbátoch ostatné deti. „A ty, Lojzko Hlina, prstaň sa oháňať krížom a radšej si zopakuj desať prikázaní.“

Slovensko nemôžu riadiť takéto nezodpovedné deti. Voľte zodpovedne, končí svoju videoscénku z materskej škôlky predseda strany Smer – SD Robert Fico.

Ste politik? Zverejnite bez redakčných úprav všetko, čo chcete. Zaregistrujte sa TU.
Ste čitateľ a chcete komunikovať s politikmi? Zaregistrujte sa TU.

autor: AV
reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Ďalšie články z rubriky

VIDEO Novým predsedom Mosta-Híd je Sólymos. Bugár: Keď budú chcieť, pomôžem

14:22 VIDEO Novým predsedom Mosta-Híd je Sólymos. Bugár: Keď budú chcieť, pomôžem

Novým predsedom mimoparlamentnej strany Most-Híd je bývalý minister životného prostredia László Sóly…