Už ho nemilovala, tak si objednala nájomného vraha. Podrež ho v aute v štýle Islamského štátu, znelo jej prianie

4. 5. 2016 15:45

Keď sa zmixuje milenecká aférka s bohatou fantáziou, tisícovým rozpočtom a odhodlaním ísť aj cez mŕtvoly, môže to vyzerať aj takto. Kurdka žijúca v Londýne prišla s doslova diabolským plánom. V štýle refrénu piesne: „Kde sú dvaja šťastní, nechýba im tretí,“ sa rozhodla kontaktovať nájomného vraha, aby jej pomohol s odstránením prebytočného manžela. Plán mal aj pridanú hodnotu - nádych Islamského štátu.

Už ho nemilovala, tak si objednala nájomného vraha. Podrež ho v aute v štýle Islamského štátu, znelo jej prianie
Foto: repro foto Youtube/RocketJump
Popis: Nájomný vrah.
reklama

Dvadsaťosemročná Kurdka Nurten Taycurová žijúca v Británii povedala rázne nie svojmu manželstvu. Potom ako si našla milenca, sa rozhodla manžela zbaviť veľmi rázne. Kontaktovala nájomného zabijaka, ktorý sa mal za päťtisíc libier postarať o jej muža Ercana Akana, ktorý pracoval ako šofér taxislužby Uber.

Taycurovej plán sa nakoniec rozletel ako domček z kariet, keď sa zo zabijaka so pseudonymom „John“ vykľul policajt v utajení. Žena zabijakovi navrhla, aby celý čin previedol tak, aby podozrenie padlo na členov či sympatizantov teroristickej organizácie Islamský štát. Taycurová to mala podrobne naplánované. Mala poslať vrahovi prístupové kódy do manželovej aplikácie „Find my iPhone“, jeho fotku a identifikačné číslo jeho auta. Mal ho prekvapiť v taxíku, podrezať mu hrdlo a na vozidlo napísať: „ISIS - Islamský štát“.

Keď sa nájomný vrah ponúkol, že telo predhodí prasatám na neďalekej farme, odmietla. „Chcela som, aby sa jeho telo našlo a mohla som ho zaniesť do Turecka, kde ma budú všetci vidieť, ako plačem a som veľmi smutná,“ prezradila obvinená pred súdom. Tá taktiež dodala, že v jej kultúre nemôžete mať frajera, tak si našla milenca. To bol zrejme aj jeden z dôvodov, prečo chcela manžela vidieť mŕtveho. Keď sa o celom pláne dozvedel jej muž, zostal v šoku. „Stále nechápem, prečo ma chcela Nurten dať zabiť. Ak sa chcela odlúčiť, mohla to urobiť aj normálnou cestou,“ opísal svoje pocity muž, ktorý sa takmer dostal na zoznam smrti. O plánovanej vražde informoval portál Daily Mail.

Ste politik? Zverejnite bez redakčných úprav všetko, čo chcete. Zaregistrujte sa TU.
Ste čitateľ a chcete komunikovať s politikmi? Zaregistrujte sa TU.

autor: pk
reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Ďalšie články z rubriky

Sociológ: Predvolebná kampaň ohrozovala duševné zdravie. Nezúčastniť sa volieb neznamená zbaviť sa zodpovednosti za ich výsledok

0:02 Sociológ: Predvolebná kampaň ohrozovala duševné zdravie. Nezúčastniť sa volieb neznamená zbaviť sa zodpovednosti za ich výsledok

ROZHOVOR Sociológ Pavel Haulík priznáva, že predvolebná kampaň bola tentoraz poriadne náročná. Na du…