Trošku trapas. Pekná tvár KDH objavila nový jazyk

20. 12. 2015 12:06

Tak trochu sa sekla! Exmoderátorka a hovorkyňa KDH Nataša Žembová bola s predsedom strany Jánom Figeľom v Slovinsku, kde sa bude konať referendum o rodine. Čiernovláske sa pri tejto príležitosti podarilo naozaj vtipne skomoliť jazyk v Slovinsku. Informuje o tom Pluska.

Trošku trapas. Pekná tvár KDH objavila nový jazyk
Foto: SITA
Popis: Bývalá hovorkyňa KDH Nataša Žembová
reklama

Kontroverzný klip pred referendom na Slovensku, v ktorom účinkovala Nataša Žembová, budú vysielať aj v Slovinsku. Pri tejto príležitosti sa exmoderátorka vybrala aj s Figeľom na krátku návštevu tejto krajiny, kde sa daný klip bude vysielať v slovinčine.

Práve preklad klipu do cudzieho jazyka dal Žembovej poriadne zabrať. A to nie pre náročnosť jazyka, ale pre jeho samotné vyslovenie. Hovorkyňa si totiž slovinčinu premenovala na slovinštinu, ktorá vyvoláva úsmev na tvári.

„Predreferendový ‚kontroverzný‘ klip o chlapcovi, po ktorého si prišli ‚noví rodičia‘, dvaja homosexuáli, preložili v Slovinsku do slovinštiny. Vysielajú ho po celej krajine ako predreferendovú kampaň,“ pochválila sa Žembová aj s chybou bijúcou do očí.

Pôvodný článok nájdete TU.

Ste politik? Zverejnite bez redakčných úprav všetko, čo chcete. Zaregistrujte sa TU.
Ste čitateľ a chcete komunikovať s politikmi? Zaregistrujte sa TU.

autor: ste
reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Ďalšie články z rubriky

Domáce násilie počas koronakrízy rástlo. Následky týrania sú nielen na duši. Mozog traumatizovaných ľudí vyzerá inak, tvrdí psychologička Krasulová

23:59 Domáce násilie počas koronakrízy rástlo. Následky týrania sú nielen na duši. Mozog traumatizovaných ľudí vyzerá inak, tvrdí psychologička Krasulová

V čase koronakrízy sa významne zvýšil počet prípadov domáceho násilia, ktoré sa oznamovalo na Generá…