Tento most je tak blbý, ako je blbý systém mrhania eurofondov. Prečo sa takto rozčúlil Hlina?

18. 10. 2015 18:30

Poslanec Národnej rady si pravdepodobne užíval nedeľu na východnom Slovensku. V obci Lipany ho tak zaujal miestny most, že dokonca hovorí o udelení ceny za architektúru.

Tento most je tak blbý, ako je blbý systém mrhania eurofondov. Prečo sa takto rozčúlil Hlina?
Foto: SITA
Popis: Alojz Hlina
reklama

"Navrhujem toto "dielo" prihlásiť do architektonickej súťaže CE.ZA.AR," píše na svojom facebookovom profile ironicky Hlina. Z autora projektu navhruje urobiť minimálne docenta a doživotne mu umožniť prednášať na stavebnej fakulte predmet: bezpečnosť mostných konštrukcií.

Pohľad, ktorý sa mu naskytol obci Lipany nahnevane okomentoval: "Pre nás, ktorí sme ešte úplne nezblbli z fondov, ktoré treba minúť a je jedno na čo, navrhujem dať na most vyrobiť takéto tabuľky: tento most je tak blbý ako je blbý systém mrhania eurofondov. Prechod na vlastné nebezpečie!"

Ste politik? Zverejnite bez redakčných úprav všetko, čo chcete. Zaregistrujte sa TU.
Ste čitateľ a chcete komunikovať s politikmi? Zaregistrujte sa TU.

autor: Redakcia
reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Ďalšie články z rubriky

Domáce násilie počas koronakrízy rástlo. Následky týrania sú nielen na duši. Mozog traumatizovaných ľudí vyzerá inak, tvrdí psychologička Krasulová

23:59 Domáce násilie počas koronakrízy rástlo. Následky týrania sú nielen na duši. Mozog traumatizovaných ľudí vyzerá inak, tvrdí psychologička Krasulová

V čase koronakrízy sa významne zvýšil počet prípadov domáceho násilia, ktoré sa oznamovalo na Generá…