Sulíka vytočilo spájanie s Kotlebom. Toto napísal kritikovi na sociálnej sieti

4. 3. 2019 14:00

Vecí, ktoré môžem použiť na smerákov, je milión, no povedal som si, že už to robiť nebudem. Reagoval predseda SaS na sociálnej sieti na výčitku, že podal v nedeľnej diskusnej relácii TV Markíza slabý výkon proti Richardovi Rašimu (Smer – SD).

Sulíka vytočilo spájanie s Kotlebom. Toto napísal kritikovi na sociálnej sieti
Foto: TASR
Popis: Richard Sulík
reklama

Líder liberálov Richard Sulík, ktorý sa v nedeľnej politickej debate stretol v TV Markíza s Richardom Rašim zo Smeru, úlohu diskutéra podľa reakcie na sociálnej sieti nezvládol.

„Slabý výkon. Dobre viete, že na vás majú jednu vec a stále ju vytiahnu. Aj napriek tomu prídete nepripravený a neuveriteľne sa čudujete, že ju priamo v živej relácii vytiahnu a viackrát zdôraznia, aby vás zdiskreditovali. Keď už aj to, prečo nemáte prichystané podobné veci na vášho súpera, v dnešnom prípade na Rašiho? Však vecí, ktoré môžete použiť na smeráckeho oponenta, je milión,“ uviedol facebookový užívateľ vo svojom komentári na adresu Sulíka.

Toho Richard Raši v relácii Na telo obvinil zo spolupráce s Kotlebom, čo šéfa liberálov, jemne povedané, vyviedlo z miery. V reakcii na vyčítavý komentár Sulík odpísal, že Raši v živom vysielaní klamal a nehorázne klamstvo smeráka štýl televíznej debaty zabilo.

„To, že Raši vytiahne Kočnera, ma nijako neprekvapilo, povedal som si, že sa akurát začudujem, či si už nepripadá trápne. To, že o mne povie čisté, z brucha vycucané klamstvo, a síce, že som sa opakovane stretával s Kotlebom a dohadoval s ním koalíciu, som naozaj nečakal a za 10 rokov v politike sa mi takéto niečo nestalo. Áno, viem, že vecí, ktoré môžem použiť na smerákov, je milión, no povedal som si, že už to robiť nebudem. Ľudia sú unavení z týchto škriepok a hádok a preto som chcel hovoriť viac k tomu, čo chceme robiť, ak by nám voliči dali dôveru. Ale Rašiho nehorázne klamstvo takýto štýl debaty zabilo,“ vysvetlil svojmu kritikovi na sociálnej sieti šéf SaS.

Ste politik? Zverejnite bez redakčných úprav všetko, čo chcete. Zaregistrujte sa TU.
Ste čitateľ a chcete komunikovať s politikmi? Zaregistrujte sa TU.

autor: Redakcia
reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Ďalšie články z rubriky

Čižnár Šeligovi: Dospeli sme do čias, keď sa prokurátor má báť vysloviť svoje právne úvahy, lebo nie sú súladné s názorom politikov?

16:12 Čižnár Šeligovi: Dospeli sme do čias, keď sa prokurátor má báť vysloviť svoje právne úvahy, lebo nie sú súladné s názorom politikov?

K podnetu podpredsedu Národnej rady Slovenskej republiky Juraja Šeligu generálny prokurátor Slovensk…