Som zvedavý, kedy tí blbci pochopia, že ich bezbrehá kaviarenská láska môže aj zabíjať. Vítanie moslimov a podpora LGBT sa nezlučujú, hovorí Baránek

23. 4. 2018 9:40

Súčasťou migračnej vlny do Nemecka je aj zvyšujúci sa antisemitizmus. Už v roku 2015 o tom hovoril politický analytik Ján Baránek, ktorého vtedy obviňovali z netolerantnosti. Teraz to však priznáva aj samotná nemecká kancelárka Angela Merkelová. Baránek však dodáva, že vítanie migrantov sa nezlučuje ani s podporou LGBT.

Som zvedavý, kedy tí blbci pochopia, že ich bezbrehá kaviarenská láska môže aj zabíjať. Vítanie moslimov a podpora LGBT sa nezlučujú, hovorí Baránek
Foto: Facebook, Slovak Political Watchdog - strážny pes na politikov
Popis: Politický analytik Ján Baránek

Politický analytik Ján Baránek si zaspomínal na rok 2015, keď sa pozastavoval nad tým, že Nemecko antisemitskou minulosťou vo veľkom víta moslimských migrantov, pričom pripomenul, že moslimovia sú silní antisemiti. Baránka následne obvinili, že spája nespojiteľné.

„Samozrejme, bol som obvinený aj – ak nie hneď z rasizmu, tak minimálne z tzv. netolerantnosti,“ napísal na sociálnej sieti Baránek.

Analytik zároveň pripomína súčasné slová nemeckej kancelárky Angely Merkelovej, ktorá priznáva, že migranti prinášajú do Nemecka antisemitizmus. „Dnes Merkelová sama hovorí: ´Nemecko zažíva nový fenomén, v rámci ktorého utečenci a ďalšie osoby arabského pôvodu prinášajú do krajiny odlišnú formu antisemitizmu.´ Odlišnú od čoho síce neviem, nie je to ani podstatné, možno od nacizmu,“ uviedol Baránek.

Podľa neho je podstata v kultúrno-historickej nekompatibilite. „To zrejme vítačom neprekáža. Lebo paralelne niektorí z nich obhajovali aj ďalší antagonizmus – paralelne bojujú aj za práva LGBT. Keď som povedal, že sa to akosi tiež nezlučuje, teda vítanie moslimov a podpora LGBT, tiež som ´nerozumel problému´,“ dodáva.

„Teraz som zvedavý, kedy tí blbci pochopia, že ich bezbrehá kaviarenská láska môže aj zabíjať...“ uzavrel Ján Baránek.

Ste politik? Zverejnite bez redakčných úprav všetko, čo chcete. Zaregistrujte sa TU.
Ste čitateľ a chcete komunikovať s politikmi? Zaregistrujte sa TU.

autor: OS
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Ďalšie články z rubriky

Nemec, Turek, Libanončan? Pravda o vražde hasiča. A drsné slová po nej

0:02 Nemec, Turek, Libanončan? Pravda o vražde hasiča. A drsné slová po nej

Mladíci ubili v bavorskom Augsburgu hasiča. Stalo sa tak, keď odchádzal z vianočných trhov a požiada…