Smerák Tomáš: Takto som bohorovného Beblavého vytočil do nepríčetna

3. 9. 2019 11:26

Do hodnotenia debaty Z prvej ruky v Rádiu Slovensko, v prvej po letnej prestávke, sa pustil na sociálnej sieti jeden z jej aktérov, poslanec NR SR za Smer – SD Erik Tomáš. Jeho partnerom v diskusii bol predseda strany Spolu Miroslav Beblavý, ktorého podľa vlastných slov „vytočil do nepríčetna“.

Smerák Tomáš: Takto som bohorovného Beblavého vytočil do nepríčetna
Foto: FB/E. Tomáš
Popis: Erik Tomáš
reklama

„S lídrom Spolu Miroslavom Beblavým sme dnes v relácii Z prvej ruky otvorili diskusnú sezónu Slovenského rozhlasu. Ako máte možnosť vidieť na fotografii ja (ešte v letnom outfite??) a moderátor sa snažíme pred začiatkom debaty uvoľniť atmosféru,“ opisuje situáciu v štúdiu Tomáš.

Beblavý však podľa neho „prišiel s povýšeneckým výrazom a v takomto nastavení pokračoval aj v relácii“.

Zdroj: Facebook/Erik Tomáš

Hrebienok "lídrovi zmeny" klesol pri prvej pripomienke jeho minulosti, konštatuje smerácky poslanec.

„Napríklad, že keď žiada odvolanie štátnej tajomníčky Jankovskej, prečo nebol taký principiálny pri bývalej šéfke FNM Bubeníkovej, ktorú odmietala z funkcie pre Gorilu odvolať jeho vtedajšia strana SDKÚ,“ uvádza príklad z minulosti.

Podľa Tomáša praskli nervy šéfovi Spolu pri jeho poznámke, že voľby budú aj o ochrane sociálneho štátu a tradičných hodnôt.

„Lebo pravica chce rušiť naše sociálne opatrenia a celý liberálny tábor, vrátane niektorých médií, presadzuje registrované partnerstvá, adopciu detí pármi rovnakého pohlavia  alebo od nás dokonca žiada pochopenie pre pedofilov,“ tvrdí vo svojom statuse poslanec Smeru – SD.

„Beblavý sa pod tlakom argumentov uchýlil k osobným útokom (a vraj oni neútočia ??), pričom svoj výkon zaklincoval úžasným výrokom, že ja som vraj ´starý politik´ ??????. Čiže on, ktorý je v politike 17 rokov, je nový a ja, ktorý končí v parlamente len svoje prvé funkčné obdobie, som starý. ????????,“ uvádza s množstvom emotikonov Tomáš.

Celú diskusiu označil poslanec Smeru za hádavú.

„Ja mám radšej pokojné a vecné diskusie, ale s týmito bohorovnými politikmi, ako je Beblavý, sa inak nedá...,“ uzatvára na sociálnej sieti Erik Tomáš, poslanec NR SR za Smer – SD.

Ste politik? Zverejnite bez redakčných úprav všetko, čo chcete. Zaregistrujte sa TU.
Ste čitateľ a chcete komunikovať s politikmi? Zaregistrujte sa TU.

autor: AV
reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Ďalšie články z rubriky

Temný web je veľmi otvorený. Oslabuje demokraciu, ale aj obchodný model sociálnych sietí. Štúdia NATO hovorí o manipulácii cez sociálne médiá

18:29 Temný web je veľmi otvorený. Oslabuje demokraciu, ale aj obchodný model sociálnych sietí. Štúdia NATO hovorí o manipulácii cez sociálne médiá

Temný web. Manipulácia cez sociálne médiá. Ako sa dá kúpiť? Ako sa proti nej bojuje? Koľko stojí jed…