Schopnosť našich ľudí nechať si orať po chrbtoch je naozaj obdivuhodná, komentuje Hlina uzávierku pod Strečnom

25. 7. 2017 10:00

Lídrovi kresťanských demokratov Alojzovi Hlinovi zrejme veľmi záleží na dopravnej situácii na Slovensku. Po videu o nedávnej niekoľkohodinovej zápche na diaľnici medzi Bratislavou a Trnavou, ktorú spôsobila dopravná nehoda, je tu ďalší krátky záznam s dopravnou tematikou. Hlina v ňom kritizuje podľa neho pomalý postup pri rekonštrukcii cesty a skalného brala pod Strečnom.

Schopnosť našich ľudí nechať si orať po chrbtoch je naozaj obdivuhodná, komentuje Hlina uzávierku pod Strečnom
Foto: Jozef Hübel
Popis: Alojz Hlina
reklama
Uzávierka cesty pod Strečnom spôsobená kolapsom kamenného zrázu z polovice mesiaca sa má skončiť 30. júla. Podľa Alojza Hlinu však na zabezpečovaní útesu pracujú len dvaja ľudia. Záznam, ktorý predseda KDH zavesil na svoj facebookový profil, je z nedele 23. júla a je na ňom len letmý záber na práce nad cestou. 
 
Hlina v komentári k videu na sociálnej sieti píše, že „situácia súvisiaca s uzávierkou cesty pod Strečnom má priamy vplyv na desaťtisíce ľudí, sprostredkovane na státisíce našich občanov, ale aj cudzincov“. Napriek tomu podľa neho na odstraňovaní havarijnej situácie pracovali v nedeľu len dvaja robotníci. 
 
„Schopnosť našich ľudí nechať si orať po chrbtoch je naozaj obdivuhodná. Chcem vidieť inú krajinu, v ktorej by v takomto spomalenom rytme opravovali hlavnú dopravnú tepnu,“ píše šéf kresťanských demokratov na Facebooku. 
 
Vo videu zachádza Hlina v komentári ešte ďalej a porovnáva súčasné dianie pod Strečnom s tým, čo podľa vlastných slov videl v Číne, kde strávil nejaký čas. 
 
 

Ste politik? Zverejnite bez redakčných úprav všetko, čo chcete. Zaregistrujte sa TU.
Ste čitateľ a chcete komunikovať s politikmi? Zaregistrujte sa TU.

autor: top
reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Ďalšie články z rubriky

Nariadi nám OSN prijať utečencov? Jasné fakty

18:25 Nariadi nám OSN prijať utečencov? Jasné fakty

Svetové médiá už informovali, že OSN rozhodla, že klimatických utečencov nebudú môcť vrátiť do krají…