SNS sa nepáči, že sa Šefčovič zastal svojho homosexuálneho zamestnanca. Vyhráža sa stratou podpory

7. 7. 2019 15:04

SNS vo svojom vyhlásení ostro kritizuje eurokomisára Maroša Šefčoviča, ktorý sa zastal svojho zamestnanca. Prípad podľa vyhlásenia SNS, ktoré poskytol TASR jej podpredseda Jaroslav Paška, poukázal na otvorené možnosti zneužitia vedy, súčasných medicínskych poznatkov, postupov a rôznorodých legislatívnych úprav registrovaného partnerstva v EÚ na získanie detí homosexuálnymi pármi.

SNS sa nepáči, že sa Šefčovič zastal svojho homosexuálneho zamestnanca. Vyhráža sa stratou podpory
Foto: TASR
Popis: Národniar Jaroslav Paška
reklama

Dan Sobovitz z Izraela, ktorý pracuje ako zamestnanec Európskej komisie u slovenského podpredsedu, si spolu s gay partnerom Francúzom Grégorym Merlym nechali u náhradnej matky vynosiť dve nimi oplodnené vajíčka od anonymných darkýň.

„Slovensko má v ústave jasne definovanú ochranu rodiny a preto by slovenský zástupca v Európskej komisii nemal priamo ani nepriamo participovať na eticky pochybných pokusoch obstarávania si detí homosexuálmi.

Slovenský eurokomisár Maroš Šefčovič Zdroj: TASR

 

Deti Dana Sobovitza a Grégoryho Merlyho z vajíčok od neznámych matiek, ktoré im (údajne za 100 000 eur) vynosila náhradná matka, sa teraz podľa práva EÚ chystajú vychovávať v spoločnej domácnosti v Berlíne.


Podľa SNS je „podivná berlínska rodina tvorená dvomi chlapmi a dvoma novorodencami priamym dôsledkom zvláštneho uvažovania ľudí pohybujúcimi sa vo vnútri inštitúcií EÚ“.

Kritické vyhlásenie SNS k Bruselu podčiarkuje aj negatívnym stanoviskom k vyjadreniu Maroša Šefčoviča, ktorý k správaniu svojho asistenta uviedol, že:

„... vnímanie rodiny spadá pod slobodu myslenia a hodnotového ukotvenia a nejde proti žiadnej európskej hodnote či legislatíve...“.

„Toto zavádzajúce stanovisko sa totiž alibisticky vyhýba podstate problému a v kontexte prorodinných deklarácií pána eurokomisára z prezidentských volieb vyznieva veľmi čudne,“ uvádza sa vo vyhlásení SNS.
Podľa nich v uvedenom prípade totiž nejde len o slobodu myslenia a hodnotového ukotvenia gayov či toleranciu k ich spôsobu života spoločnosťou.

„Ide aj o zjavný prejav sexuálne motivovanej intolerancie dvojice gayov k časti spoločnosti (opačnému pohlaviu), keď ukázali, že nie sú ochotní akceptovať žiadnu ženu ani ako partnerku pri výchove svojho potomstva!“ zdôrazňuje SNS.

Podľa SNS "obaja gayovia tak zo svojich detí egoisticky a vedome urobili už pri narodení polosiroty". Ilustračné foto: TASR

Strana vyhlasuje, že zo strany gay páru ide o prejav ich neakceptovateľnej arogancie a sebectva, keď svojim deťom už spôsobom oplodnenia upreli všeobecne uznané právo dieťaťa vyrastať v prirodzenej rodine, tvorenej biologickým mužom-otcom a biologickou ženou-matkou.

„Pod ochrannými krídlami Bruselu tak zdegradovali komplexný inštitút materstva na deväťmesačný prenájom maternice za približnú jednotkovú mesačnú cenu nájmu bytu v centre Berlína na ploche 190 m2,“ píše sa vyhlásení SNS.


„Obaja gayovia tak zo svojich detí egoisticky a vedome urobili už pri narodení polosiroty.“
 

SNS na záver upozorňuje podpredsedu Európskej komisie pána Maroša Šefčoviča, aby sa nepodieľal na eticky neprijateľných manipuláciách homosexuálnej komunity s novorodencami.

„Inak sa už nebude môcť spoliehať na dôveru Slovenskej národnej strany ani jej podporu pri štátnej nominácii na niektorý zo zodpovedných postov v Európskej únii, čo veríme pochopí aj predseda vlády pán Peter Pellegrini,“ uzatvára SNS.

Ste politik? Zverejnite bez redakčných úprav všetko, čo chcete. Zaregistrujte sa TU.
Ste čitateľ a chcete komunikovať s politikmi? Zaregistrujte sa TU.

autor: AV
reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Ďalšie články z rubriky

Koniec príbehu o „švédskej ceste“ proti epidémii. Vláda schválila veľmi prísny návrh karantény

23:59 Koniec príbehu o „švédskej ceste“ proti epidémii. Vláda schválila veľmi prísny návrh karantény

Doteraz boli opatrenia, ktoré zaviedla švédska vláda, v porovnaní so zvyškom Európy veľmi umiernené.…