Remišová: Niektorí z OĽaNO zrejme rozmýšľajú nad svojou politickou budúcnosťou

2. 6. 2019 22:00

Predsedníčka poslaneckého klubu OĽaNO Veronika Remišová zatiaľ nepotvrdila, či bude spolupracovať so stranou odchádzajúceho prezidenta SR Andreja Kisku. "Konečné rozhodnutie som neurobila," reagovala pre TASR. Nepotvrdila ani to, či ostane v OĽaNO. Uviedla, že mandát dostala na toto volebné obdobie.

Remišová: Niektorí z OĽaNO zrejme rozmýšľajú nad svojou politickou budúcnosťou
Foto: TASR
Popis: Veronika Remišová

 "O riešení problémov Slovenska sa, prirodzene, rozprávam aj s inými politikmi vrátane pána prezidenta, pretože ak chceme Slovensko očistiť od korupcie, posunúť ho dopredu v dôležitých oblastiach, bez spoločného úsilia sa nám to nepodarí. Konečné rozhodnutie som však neurobila," reagovala pre TASR Remišová.

Poslankyňa tiež uviedla, že nie je členom hnutia OĽaNO a rozhodovať sa o svojej politickej budúcnosti bude v súlade so svojimi vnútornými zásadami. Myslí si tiež, že je dôležité robiť politiku s ľuďmi v regiónoch.

"Všetky strany, ktoré dokázali zmeniť krajinu, mali pevnú podporu a boli ukotvené v regiónoch," doplnila. Niektorí poslanci z OĽaNO podľa Remišovej pravdepodobne rozmýšľajú nad svojou budúcnosťou v politike.

Tvrdí však, že spolupráca v klube je efektívna. Ako jeden z možných spolupracovníkov Kisku sa spomínal aj poslanec parlamentu Gábor Grendel z klubu OĽaNO. V máji pre TASR potvrdil, že v budúcoročných parlamentných voľbách bude kandidovať za OĽaNO.

Ste politik? Zverejnite bez redakčných úprav všetko, čo chcete. Zaregistrujte sa TU.
Ste čitateľ a chcete komunikovať s politikmi? Zaregistrujte sa TU.

autor: TASR
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Ďalšie články z rubriky

VIDEO Koalícia sa nekoná! Ego zvíťazilo. Nielen progresívci ukazujú na Kisku, ten už reaguje

16:17 VIDEO Koalícia sa nekoná! Ego zvíťazilo. Nielen progresívci ukazujú na Kisku, ten už reaguje

Lídri opozičných strán sa vo štvrtok na spoločnej koalícii nedohodli.