Remišová: Kotleba je životná poistka

19. 8. 2019 13:58

Vyhováranie sa politikov z kontaktov s Kočnerom sa stalo národným športom. Či už teraz, alebo v minulosti, Kočner bol vždy človekom s prepojením na podsvetie a pri akomkoľvek kontakte s týmto človekom muselo byť jasné, že politik sa pohybuje v šedej zóne toho, čo je prijateľné a slušné. Reaguje na sociálnej sieti Veronika Remišová (Za ľudí).

Remišová: Kotleba je životná poistka
Foto: TASR
Popis: Veronika Remišová
reklama

Podľa nej zverejnenie komunikácie Kočnera cez šifrovanú Threemu napriek výhovorkám dotknutých politikov s odstupom času potvrdzuje, že Kočnerove správy sa v mnohých prípadoch zrealizovali.

Ako príklad poslankyňa uvádza pokračovanie vlády Smeru alebo nezrušenie Kotlebovej strany.

„Možné prepojenia Kočnera, Kotlebu, Lexu a plán vlády so Smerom sú mimoriadne zlou správou pre stav štátu, pretože nás vracajú do temných časov mečiarizmu a znamenajú, že na súdy, políciu a prokuratúru majú stále zásadný vplyv ľudia napojení na podsvetie,“ píše v statuse Remišová.

Zdroj: Facebook/Veronika Remišová

Podľa nej sa zdá, že cez Kočnera boli a sú poprepájaní všetci, ktorí mali na Slovensko devastačný vplyv – „od Lexu, ich spolupracujúcich právnikov, cez Haščáka z Penty až ku niektorým súčasným stranám v parlamente“.

„Aj z Kočnerových správ vidíme, že Kotlebova strana nie je pre súčasnú garnitúru žiadnou opozíciou, ale skôr poistkou, ktorá môže Smeru zabezpečiť ďalšiu existenciu a parazitovanie na štáte,“ konštatuje poslankyňa.

Zdôrazňuje preto, že orgány činné v trestnom konaní musia urýchlene preveriť každé jedno tvrdenie z Kočnerovej komunikácie, vrátane osôb, ktoré sú podozrivé zo spolupráce s Kočnerom.

Kočner "v obkľúčení" kukláčov  Zdroj: TASR

„Slovensko neobnovíme, ak neurobíme dôslednú a razantnú očistu od Kočnerovského štýlu zasahovania do politiky a výmenu politikov, ktorí si neváhajú upevňovať a udržiavať moc cez mafiánske praktiky,“ upozorňuje členka strany Za ľudí a podotýka:

„Kotlebova strana nie je opozícia voči súčasnej vláde, ale jej životná poistka.“

Ste politik? Zverejnite bez redakčných úprav všetko, čo chcete. Zaregistrujte sa TU.
Ste čitateľ a chcete komunikovať s politikmi? Zaregistrujte sa TU.

autor: AV
reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Ďalšie články z rubriky

Nariadi nám OSN prijať utečencov? Jasné fakty

18:25 Nariadi nám OSN prijať utečencov? Jasné fakty

Svetové médiá už informovali, že OSN rozhodla, že klimatických utečencov nebudú môcť vrátiť do krají…