Remišová: Kolaps na cestách sa dal čakať. Upozorňovali sme na to na vláde. Neuspeli sme

8. 4. 2020 17:10

Igor Matovič má problém. Po tom, čo kvôli kolónam a kolapsu dopravy volá po zdravom rozume SaS, pridáva sa, hoci nepriamo aj Za ľudí. Podľa podpredsedníčky vlády Veroniky Remišovej (Za ľudí) by v podstate Igor Matovič nemal byť prekvapený tým, čo sa dnes udialo. Presne kvôli tomu napríklad Remišová uznesenie vlády o Veľkonočných opatreniach nepodporila. Tu jej jej reakcia na dnesšný stav pre ParlamentnéListy.sk.

Remišová: Kolaps na cestách sa dal čakať. Upozorňovali sme na to na vláde. Neuspeli sme
Foto: TASR
Popis: Podpredsedníčka vlády SR a vedúca Úradu podpredsedu vlády SR pre investície a informatizáciu Veronika Remišová (Za ľudí)
reklama

"V koalícii sa všetci zhodujeme, že je dôležité chrániť zdravie ale aj živobytie ľudí na Slovensku. Žiaľ, v tomto konkrétnom opatrení došlo presne k tomu, na čo sme kolegov upozorňovali," uviedla podpredsedníčka vlády Veronika Remišová. 

Žiaľ, presne v tomto konkrétnom opatrení - na cestách - došlo presne k tomu, na čo kolegov upozorňovali. "Dnes represie postihli hlavne ľudí, ktorí šli ráno do práce, pretože potrebujú živiť svoje rodiny, pretože pracujú v zdravotníctve  alebo iných dôležitých zamestnaniach. My si nebudeme posielať odkazy cez médiá, to nemá zmysel, pán premiér sám vidí, aká je situácia. Ak majú byť na cestách kontroly, tak by sa mali zamerať len na dni, kedy ľudia nechodia hromadne do práce, teda od piatku do pondelka, ako sme to navrhovali aj na vláde," vyhlásila Remišová pre Parlamentnélisty.sk. 

Lucia Balichová

Ste politik? Zverejnite bez redakčných úprav všetko, čo chcete. Zaregistrujte sa TU.
Ste čitateľ a chcete komunikovať s politikmi? Zaregistrujte sa TU.

autor: Redakcia
reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Ďalšie články z rubriky

VIDEO Vy podáte ruku a oni vám ju opľujú. Premiér priznal, že memorandum SMK ani nečítal. Zariadime sa, dodal

19:25 VIDEO Vy podáte ruku a oni vám ju opľujú. Premiér priznal, že memorandum SMK ani nečítal. Zariadime sa, dodal

Krok predstaviteľov SMK s predložením radikálnych požiadaviek maďarskej komunity bolo opľutím podane…