Raši: Naše videá nám pomáhajú splniť náš cieľ – vyhrať parlamentné voľby

29. 1. 2020 11:05

Podpredseda vlády SR pre investície a informatizáciu a podpredseda strany Smer-SD Richard Raši je spokojný s tým, aký zásah má doterajšia komunikačná kampaň strany pred parlamentnými voľbami. V súvislosti s videami zobrazujúcimi opozíciu to uviedol pred stredajším rokovaním vlády.

Raši: Naše videá nám pomáhajú splniť náš cieľ –  vyhrať parlamentné voľby
Foto: TASR
Popis: Podpredseda vlády SR pre investície a informatizáciu Richard Raši
reklama

"To, čo robíme, robíme preto, aby to padlo na úrodnú pôdu, a doterajší záujem svedčí o tom, že sa nám to darí a pomáha nám to splniť náš cieľ - vyhrať parlamentné voľby," zdôraznil podpredseda strany.

Priznal, že sa mu veľmi páčilo najmä video, kde predseda strany Robert Fico prirovnáva lídrov opozície k neposlušným deťom v škôlke.

 

 

Parlamentné voľby sa budú konať 29. februára, kandiduje v nich 25 politických subjektov. Stáť budú viac ako 12,6 milióna eur. V ére samostatného Slovenska pôjde o ôsme parlamentné voľby v poradí. Na Slovensku sú viac ako štyri milióny oprávnených voličov.

Ste politik? Zverejnite bez redakčných úprav všetko, čo chcete. Zaregistrujte sa TU.
Ste čitateľ a chcete komunikovať s politikmi? Zaregistrujte sa TU.

autor: TASR
reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Ďalšie články z rubriky

Sociológ: Predvolebná kampaň ohrozovala duševné zdravie. Nezúčastniť sa volieb neznamená zbaviť sa zodpovednosti za ich výsledok

0:02 Sociológ: Predvolebná kampaň ohrozovala duševné zdravie. Nezúčastniť sa volieb neznamená zbaviť sa zodpovednosti za ich výsledok

ROZHOVOR Sociológ Pavel Haulík priznáva, že predvolebná kampaň bola tentoraz poriadne náročná. Na du…