Prišiel na psa mráz? Mazurek to natrel liberálom. A môže za to Kaliňák

4.9.2016 15:12

Najmladší poslanec Národnej rady Slovenskej republiky Milan Mazurek sa na sociálnej sieti teší a vyhadzuje na oči liberálom z najmocnejšej opozičnej strany SaS ich tvrdenia, v ktorých hodnotili voličov Ľudovej strany Naše Slovensko. A tu je dôvod!

Prišiel na psa mráz? Mazurek to natrel liberálom. A môže za to Kaliňák
Foto: SITA
Popis: Poslanec ĽSNS Milan Mazurek

Pred pár dňami absolvovala vláda výjazdové rokovania na východnom Slovensku. Jedným z miest, ktoré navštívila a predstavila v nich akčný plán, bol Vranov nad Topľou. Práve v tomto meste čakalo na ministra vnútra Roberta Kaliňáka nemilé prekvapenie.

Našiel sa tam totiž občan Slovenskej republiky, ktorý smeráckej dvojke do očí vykričal, čo si o vláde myslí. Za jeho prejav mu verejne poďakovala aj opozičná strana Sloboda a Solidarita, ktorá na sociálnej sieti napísala: „Ďakujeme! Na Kaliňáka ste kričali aj za nás.“

Zdroj: Facebook/Sloboda a solidarita

Neskôr sa ukázalo, že pán z davu, ktorý sa rozkričal na ministra vnútra, má spojitosť so stranou ĽSNS. Ako píše na Facebooku kotlebovec Milan Mazurek: „Z Vranova pozdravujeme s naším členom, ktorý to naložil Kaliňákovi a vyslúžil si pochvalu a vďaku aj strany SaS.“

Zdroj: Facebook/Milan Mazurek

Vo svojom príspevku nezabudol spomenúť hodnotenie liberálov na margo voličov ĽSNS, a to, že nevedia čítať a písať. „Niekedy sa ale v zaslepujúcej nenávisti človek proste stratí, milí saskári,“ uzatvára Mazurek.

Ste politik? Zverejnite bez redakčných úprav všetko, čo chcete. Zaregistrujte sa TU.
Ste čitateľ a chcete komunikovať s politikmi? Zaregistrujte sa TU.

autor: du
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Ďalšie články z rubriky

Armáda USA je teroristická, odkazuje iránsky parlament

14:30 Armáda USA je teroristická, odkazuje iránsky parlament

Iránsky parlament schválil v utorok návrh zákona, ktorý označuje všetky ozbrojené sily USA za terori…