Porazia Fica a jeho Smer nakoniec učitelia a sestry? Tomuto dáva šancu...

2. 2. 2016 9:46

Vlaky zadarmo či vratky za plyn sú v skutočnosti priamou kúpou voličov zo strany Smeru. Tvrdí to predsedníčka Šance Eva Babitzová. Vládnej strane to podľa nej umožnil priaznivý vývoj ekonomiky a žiadna zodpovednosť do budúcnosti. A hoci Smer hrá na istotu, podľa Babitzovej tentoraz narazil na veľké problémy.

Porazia Fica a jeho Smer nakoniec učitelia a sestry? Tomuto dáva šancu...
Foto: SITA
Popis: Eva Babitzová, predsedníčka strany Šanca
reklama

Pred voľbami sa ozývajú učitelia i sestričky. No dokážu rozbiť obrovskú kampaň Smeru, prípadne poraziť premiéra a predsedu strany Roberta Fica? „Tá možnosť tu je,“ zamýšľa sa vo svojom blogu Babitzová.

Mení sa na diktátora?

Zavreté  školy či oddelenia ARO podľa predsedníčky Šance Fico bagatelizuje. V celej mašinérii kampane však práve tieto oblasti predstavujú problémy. „Neunúva sa ani rokovať. Určite má tento postoj podopretý prieskumom o podpore štrajkujúcich medzi obyvateľstvom. Lenže, keď sa politik mení na diktátora, nájde sa čoraz menej ľudí, ktorí mu povedia pravdu,“ kritizuje Fica.

Situáciu so sestrami a učiteľmi prirovnáva k Cisárovým novým šatám, poviedke od Hansa Christiana Andersena. „Učitelia a sestričky stoja v uliciach ako to malé dieťa, ktoré hovorí, že cisár je nahý. A cisár sa nesie v honosnom sprievode a kašle na to otrhané dieťa na ulici,“ prirovnáva Babitzová s tým, že čoraz viac ľudí vidí, že nahý naozaj je.

Ste politik? Zverejnite bez redakčných úprav všetko, čo chcete. Zaregistrujte sa TU.
Ste čitateľ a chcete komunikovať s politikmi? Zaregistrujte sa TU.

autor: rat
reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Ďalšie články z rubriky

Nariadi nám OSN prijať utečencov? Jasné fakty

18:25 Nariadi nám OSN prijať utečencov? Jasné fakty

Svetové médiá už informovali, že OSN rozhodla, že klimatických utečencov nebudú môcť vrátiť do krají…