Ostrá kritika niektorých členov OSN. Vraj rezignovali na svoje židovsko-kresťanské korene na úkor džihádistov

10. 12. 2016 17:15

Hlavná riaditeľka Centra židovskej politiky Shoshana Bryenová sa vo svojom komentári rozhovorila o vymazávaní Západu. Hovorila o ňom v súvislosti s hlasovaním UNESCO o kresťanskom a židovskom dedičstve Chrámovej hory v Jeruzaleme. Rozhovor priniesol server Gatestoneinstitute.org.

Ostrá kritika niektorých členov OSN. Vraj rezignovali na svoje židovsko-kresťanské korene na úkor džihádistov
Foto: SITA
Popis: OSN
Minulý týždeň UNESCO hlasovalo o kresťanskom a židovskom dedičstve Chrámovej hory v Jeruzaleme. V utorok ratifikovali svoju zradu. Hlasovanie sa zdá ako jasná odpoveď na expanzívne džihádistické túžby členov OIC (Organizácia islamskej spolupráce), ktorí ho sponzorujú: Alžírsko, Egypt, Libanon, Maroko, Omán, Katar a Sudán. Hlasovanie a udalosti v pozadí si zasluhujú zhodnotenie,“ uviedla vo svojom texte Bryenová.
 
Zdržanie sa hlasovania je podľa jej slov niektorými analytikmi považované za víťazstvo pre Izrael, ale zo strany Španielska, Grécka, Francúzska, Švédska, Slovinska a Talianska to bol do očí bijúci ústupok prameniaci v strachu z ich vlastných, často násilných moslimských minorít.
 
Celý text TU.
 
Skutočnosť, že preukázateľný historický fakt, ako je židovské dedičstvo Chrámovej hory v Jeruzaleme, je objektom rozmaru OSN, kde, ako už skôr Abba Eban povedal, by Arabi mohli zostaviť väčšinu, aby rozhodli, že slnko vychádza na západe, nie je pozitívnym predpokladom. Pakistan, Nikaragua, Mozambik a Vietnam pravdepodobne nikdy nebudú hlasovať pre historické spresnenie vo veci Jeruzalema a Izraela, rovnako tak Čína a Rusko. Francúzsko je typické svojím ustupovaním, viac sa stará o svoj chrbát než o to, čo je pravda. Ale Švédsko, Mexiko, Brazília, Španielsko, Pobrežie Slonoviny, Argentína, Paraguaj, Svätý Krištof, Nevis a ďalší by mali byť znechutení rezignáciou na svoje židovsko-kresťanské kultúrne korene a hodnoty v prospech tejto džihádistickej špiny,“ domnieva sa.
 
Zostáva tak otázne, ako presvedčiť národy Západu, aby sa za seba postavili a čelili islamistom, odhodlaným ich nahradiť,“ uzavrela Bryenová.
 

Ste politik? Zverejnite bez redakčných úprav všetko, čo chcete. Zaregistrujte sa TU.
Ste čitateľ a chcete komunikovať s politikmi? Zaregistrujte sa TU.

autor: vef

Ďalšie články z rubriky

Netušia, v čom spočíva problém nedostatku lekárov. Lekárska komora kritizuje návrh Smeru – SD

12:45 Netušia, v čom spočíva problém nedostatku lekárov. Lekárska komora kritizuje návrh Smeru – SD

Návrh vládneho Smeru-SD, týkajúci sa úhrady nákladov lekárov za štúdium medicíny v prípade, ak odídu…