Ondrejcsák: Počkáme si na hákový kríž nad hradom?

29.4.2019 14:30

Na Slovensku bude naďalej legálne existovať a pôsobiť strana spochybňujúca základné ľudské práva, propagujúca nenávisť a ktorá má za cieľ demontáž demokracie. Napísal vo svojom facebookovom statuse Róbert Ondrejcsák (nominant Mosta-Híd), štátny tajomník Ministerstva obrany SR.

Ondrejcsák: Počkáme si na hákový kríž nad hradom?
Foto: TASR
Popis: Róbert Ondrejcsák na archívnej snímke

„Frustrácia, hnev a smútok... Na Slovensku bude naďalej legálne existovať a pôsobiť strana spochybňujúca základné ľudské práva, propagujúca nenávisť a ktorá má za cieľ demontáž demokracie. Čo nám treba, kedy sa zobudíme? Počkáme si na hákový kríž nad hradom?“ pýta sa Ondrejcsák na sociálnej sieti.

Senát Najvyššieho súdu SR v pondelok zamietol návrh na rozpustenie parlamentnej ĽSNS. Rozhodnutie oznámil na pondelkovom (29. 4.) pojednávaní. Návrh na rozpustenie strany podal na NS generálny prokurátor Jaromír Čižnár v máji 2017.

Za dôvod zamietnutia návrhu na rozpustenie ĽSNS považuje jeden z právnych zástupcov ĽSNS Tomáš Rosina to, že generálny prokurátor Jaromír Čižnár neuniesol dôkazné bremeno.

Ste politik? Zverejnite bez redakčných úprav všetko, čo chcete. Zaregistrujte sa TU.
Ste čitateľ a chcete komunikovať s politikmi? Zaregistrujte sa TU.

autor: Redakcia
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Ďalšie články z rubriky

Nekompromisný Danko. Harabinova voľba. SaS v evidentných problémoch a tvrdý súboj Sulíka s vlastnými. Hodnotí uplynulý týždeň publicista

9:23 Nekompromisný Danko. Harabinova voľba. SaS v evidentných problémoch a tvrdý súboj Sulíka s vlastnými. Hodnotí uplynulý týždeň publicista

Ak štátnemu rozpočtu hrozí nedostatok zdrojov v dôsledku prechodu z konjunktúry do ďalšej fázy ekono…