Neradím Ficovi chodiť bez animátorov a ochranky. Ten úsmev by mu rýchlo skysol, poznamenal Kollár. Neuveríte, na čo reagoval

17.7.2017 13:18

Počas uplynulého víkendu sa v obci Stará Bystrica uskutočnili oslavy pri príležitosti 25. výročia Deklarácie o zvrchovanosti Slovenskej republiky. Na oslavách sa zúčastnil aj premiér Robert Fico, ktorý sa korčuľoval medzi ľuďmi. Svoj korčuliarsky prejazd zachytil aj na videu. Okrem podávania rúk a prianí pekného dňa na ňom odznie aj jedna štipľavá poznámka, na ktorú ešte korenistejšie reagoval predseda hnutia Sme rodina Boris Kollár.

Neradím Ficovi chodiť bez animátorov a ochranky. Ten úsmev by mu rýchlo skysol, poznamenal Kollár. Neuveríte, na čo reagoval
Foto: TASR
Popis: Boris Kollár

Dnes si pripomíname 25. výročie Deklarácie o zvrchovanosti Slovenskej republiky. Uplynulý víkend sa uskutočnili v obci Stará Bystrica, ktorej starostom je poslanec za Smer-SD Ján Podmanický, oslavy k tomuto výročiu. Zúčastnil sa ich aj premiér Robert Fico, ktorý sa korčuľoval po bystrickej cyklomagistrále, čo zachytil aj na video.

„Jasná ukážka Ficovho MEDIÁLNÉHO TEAMU SNOV pustiť medzi ľudí propagačné videjko, kde mu nadávajú a kričia: ´BODAJ BY SI SI PAPUĽU ROZTRIESKAL, TY ŽOCHÁR JEDEN VY...Y´, je také COOL..." opisuje predseda hnutia Sme rodina Boris Kollár scénu z videa s Ficom, ktoré koluje po internete.

Počas prejazdu premiéra po bystrickej cyklomagistrále sa na videu v 15. sekunde ozve hlas, ktorý na neho kričí: „Bodaj by si si papuľu roztrieskal, ty žochár jeden vy….ý!´“ na čo premiér reaguje otočením hlavy a nepriateľským výrazom tváre.

Zdroj: Facebook/Stránka nepokojných voličov

Podľa Kollárových slov ho viac šokuje a zaráža, že na každé premiérovo verejné vystúpenie zvážajú ľudí z celého Slovenska autobusmi. „ Buď sú to babky, alebo príkazom aj celé okresné úrady. To je taká trápnosť, keď potom počúvam Fica, ako sa chváli v médiách, že mal v Nitre 10-tisíc ľudí...“ poznamenáva Kollár a pokračuje, že keď spraví Braňo Mojsej v Nitre politický míting a za ním bude hrať hudobná formácia Olympic, tak tam tiež príde „hafo ľudí“.

Ako poslanec NR SR v závere dodáva, je problém, ak premiér nevie, že mu na podujatia zvážajú komparz. V prípade, že to vie, je to podľa Kollára ešte väčší problém. „A keď sa do komparzu zapletie bežný občan, skončí to ako v 15. sekunde videa. Ja už len dodávam, neradím Ficovi chodiť bez animátorov a ochranky na verejnosť, ten úsmev by mu rýchlo skysol,“ uzavrel.

Zdroj: Facebook/Boris Kollár 

Ste politik? Zverejnite bez redakčných úprav všetko, čo chcete. Zaregistrujte sa TU.
Ste čitateľ a chcete komunikovať s politikmi? Zaregistrujte sa TU.

autor: du
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Ďalšie články z rubriky

Most spravil Ficovi škrt cez rozpočet. Nepodporí návrh zákona, na ktorom šéfovi Smeru nesmierne záleží

11:00 Most spravil Ficovi škrt cez rozpočet. Nepodporí návrh zákona, na ktorom šéfovi Smeru nesmierne záleží

Poslanecký klub strany Most-Híd nepodporí v parlamente návrh ústavného zákona strany Smer-SD na zast…