Nemusím klamať, kradnúť a podvádzať, pretože žiadny oligarcha ma nedrží za gule, odkazuje štandardným politikom Kollár

11. 8. 2017 9:20

Hnutie Sme rodina a jeho líder, poslanec Boris Kollár, sú známi tým, že radi používajú sociálnu sieť na svoje zviditeľnenie. Nie je to inak ani v tomto prípade, keď šéf opozičného hnutia zdieľal slogan podobne neštandardný ako samotní politici zo Sme rodina, ktorí sa radi nazývajú neštandardnými.

Nemusím klamať, kradnúť a podvádzať, pretože žiadny oligarcha ma nedrží za gule, odkazuje štandardným politikom Kollár
Foto: TASR
Popis: Milan Krajniak a Boris Kollár
reklama
Poslanec Boris Kollár, ako aj jeho stranícky kolegovia radi označujú koaličných politikov za „štandardných“ a k tomu často dodávajú kritiku. Samých seba označujú za neštandardných aj preto, že podľa nich sú štandardní politici skorumpovaní a napojení na oligarchov či záujmové skupiny, ktoré nimi manipulujú. 
 
V súlade s touto myšlienkou je aj slogan Sme rodina: „Sme neštandardná strana.“ Na fotke, ktorú zdieľal Kollár, dopĺňa slogan ešte jedna veta, ktorá nie je práve štandardná. „Nikto nás nedrží za gule,“ píše strana. 
 
Predseda Sme rodina slogan ešte trošku okorenil vo svojom priloženom statuse. „Ja nemusím klamať, kradnúť a podvádzať, ako to robia štandardní politici, pretože žiadny oligarcha ma nedrží za gule. Zodpovedám sa len vám, priatelia,“ odkazuje Kollár priaznivcom na svojom facebookovom profile. 
 
 
V podobnom duchu sa deň pred Kollárom vyjadril aj poslanec Milan Krajniak (Sme rodina), ktorý tiež pripomenul, že ich strana rozhodne nie je štandardná. Posledný križiak sa pozastavil nad tým, že „štandardní politici Danko a Bugár“ sa stretli u vplyvného podnikateľa v predvečer rokovania koaličných lídrov o kauze prerozdeľovania eurofondov. 
 
„Štandardní politici Danko a Bugár nerokovali v parlamente alebo na SNS, alebo v sídle Mostu... Oni sa stretli rovno u podnikateľa z pozadia SNS – u pána Gučíka. Áno, to je slovenská štandardná politika. Oligarchovia v pozadí majú väčší vplyv ako voliči štandardných strán. Som hrdý, že Sme rodina je vysoko neštandardná politická strana,“ píše Krajniak. 
 
 

Ste politik? Zverejnite bez redakčných úprav všetko, čo chcete. Zaregistrujte sa TU.
Ste čitateľ a chcete komunikovať s politikmi? Zaregistrujte sa TU.

autor: top
reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Ďalšie články z rubriky

Pellegriniho strana by dosiahla podporu 21,4 percenta

14:12 Pellegriniho strana by dosiahla podporu 21,4 percenta

V prípade vzniku politickej strany súčasného podpredsedu parlamentu a podpredsedu Smeru-SD Petra Pel…