Naštvaný Sulík odkazuje známemu moderátorovi: Je to len lacný demagóg

15. 12. 2016 20:30

Píše vraj logické nezmysly, pričom sa vôbec ani nezamýšľa, čo vlastne píše. Šéf liberálov Richard Sulík vo štvrtok večer reagoval cez status na sociálnej sieti Facebook na kritiku Michala Havrana.

Naštvaný Sulík odkazuje známemu moderátorovi: Je to len lacný demagóg
Foto: Reprofoto: Facebook
Popis: Richard Sulík
reklama

Nenechal to len tak. Líder opozičnej strany SaS Richard Sulík je známy svojou aktivitou, respektíve interaktivitou na Facebooku. Práve na svojej „stene“ už neraz prezentoval názor či vyjadrenie, ktoré malo následne množstvo zdieľaní, prípadne komentárov a „lajkov“. 

Preto ani príliš neprekvapí, že po kritike od Michala Havrana v rámci autorskej strany v denníku SME sa Sulík rozhodol reagovať.

Svoj dlhý status začína politik slovami: „HAVRANOVI MOŽNO DARUJEM CHROBÁKA TRUHLÍKA, no nie Odvodový bonus III, lebo to by boli perly sviniam," narážajúc na Havranove kritické poznámky k odvodovému bonusu.

Známy teológ, komentátor či moderátor Michal Havran sa tiež negatívne vyjadril o stretnutí Danko - Sulík, ktoré sa konalo v Rakúsku a ktorého témou boli aj predčasné parlamentné voľby.

„Slovenskí politici majú jediný politický program a tým sú oni sami,“ nedával si servítky pred ústa Havran.

Volení zástupcovia ľudu by mali podľa Havrana riešiť reálne problémy ľudí, respektíve krajiny - slabú úroveň našich žiakov, rómske osady, rastúci extrémizmus.

Sulík to však vidí trošku inak.

„Neverím, že je taký naivný a naozaj si myslí, že s Dankom budem riešiť nemocnice alebo slovenských žiakov. My sme opozícia, až si to nevšimol. Ale riešiť s Dankom predčasné voľby, aby sme čím skôr mohli realizovať OB III, to zmysel dáva," spomína vo svojom statuse.

A ako prídavok Sulík na margo svojho kritika dodal: „A viem, že tomuto Havran rozumie a píše presný opak, a preto je len lacný demagóg."   

 

Ste politik? Zverejnite bez redakčných úprav všetko, čo chcete. Zaregistrujte sa TU.
Ste čitateľ a chcete komunikovať s politikmi? Zaregistrujte sa TU.

autor: mr
reklama

Ďalšie články z rubriky

VIDEO Prinášame ďalšie podrobnosti z uvoľnenia opatrení: Rozširuje sa výnimka na 48 hodín pre ľudí žijúcich v ČR a Maďarsku

20:40 VIDEO Prinášame ďalšie podrobnosti z uvoľnenia opatrení: Rozširuje sa výnimka na 48 hodín pre ľudí žijúcich v ČR a Maďarsku

Občania, ktorí žijú v Českej republike a Maďarsku, budú môcť od utorka 2. júna od 7.00 h prísť na Sl…