Na eurofondoch predrbali 235 miliónov. Lúza. Marxisticko-mafiansko-monopolisticko-kapitalistický hybrid s názvom SMER je katastrofou pre celý náš narod. Kto sa takto rozohnil?

8. 10. 2015 9:30

Bojovníčka za ľudské práva a bývalá spolupracovníčka liberálnej Slobody a Solidarity Romana Schlesinger sa pustila do boja proti politike a spôsobom Smeru. Na sociálnej sieti zverejnila status, ktorý v skratke vymenoval kauzy vládnej strany, ako aj reakcie poslancov na prejav prezidenta Kisku. A teda, že im naložila...

Na eurofondoch predrbali 235 miliónov. Lúza. Marxisticko-mafiansko-monopolisticko-kapitalistický hybrid s názvom SMER je katastrofou pre celý náš narod. Kto sa takto rozohnil?
Foto: SITA
Popis: Romana Schlesinger pred vstupom do strany Sloboda a Solidarita
reklama

Vystúpenie prezidenta Andreja Kisku v Národnej rade s prejavom k utečeneckej kríze a zahraničnej politike našej socialistickej vlády rozohnilo nielen smerákov, ale aj Romanu Schlesinger. Ľudskoprávnu aktivistku za práva ľudí s inou ako heterosexuálnou orientáciou však nerozčúlil prezident, ale práve poslanci za Smer, ktorí sa po prejave hlavy štátu odobrali z pléna, ktoré pokračovalo rokovaním o platoch zdravotníckych pracovníkov.

Tá na svoj profil na sociálnej sieti Facebook zavesila status, kde povyratúvala všetky najväčšie hriechy Ficovcov. „Tak Kažimír prizná, že sme na eurofondoch prej*bali 235 miliónov eur, Beblavého návrh na prešetrenie Foraia Smer na výbore zablokuje, Váhostav si ďalej buduje a zarába, pri rokovaní o platoch zdravotníkov je prázdne plénum a tá luza marxistická si ešte dovolí odkázať Kiskovi, ktorý ako jediný hovorí o srdci a charaktere krajiny, že sa má hanbiť a že národovci sa v hrobe obracajú,“ obula sa do socialistov Schlesinger, ktorá ešte prednedávnom mala vstúpiť do strany Sloboda a Solidarita, čo sa kvôli konfliktu s predsedom liberálov Richardom Sulíkom nestalo.

Schlesinger totiž tesne pred vstupom do strany na Facebook zavesila status, v ktorom nazvala Ježiša Krista masochistom, keďže sa nechal ukrižovať za druhých a ešte na dôvažok sú teraz kvôli tomu zavreté cez sviatky obchody.

Status Romany Schlesinger k smerákom

Ostrej rétorike ale napriek tomu ostala verná a socialistom naložila ešte viac. „Tento marxisticko – mafiánsko – monopolisticko - kapitalistický hybrid s názvom Smer je katastrofou pre celý náš národ, pretože nám posúva hranice tolerancie zla do absurdných rovín a otupuje celonárodnú citlivosť,“ nešetrí ich a zameriava sa aj na rodinkárstvo či klientelizmus, ktorým sa smeráci ani už netaja. „To akože o pár rokov bude normálne, že brata koňa pes dôjde do Národnej banky Slovenska, otvorí si sejf, vyberie pár miliárd, z nich dá po 10 eur na Vianoce každému dôchodcovi a potom koňa brata pradeda prasa urobí to isté a s tým brata koňa psom uzatvoria zmluvy o verejnom obstaraní všetkého, čo sa na Slovensku obstarať dá? Mohli by začať hajzlovým papierom v slovenských nemocniciach,“ zakončila status.

Ste politik? Zverejnite bez redakčných úprav všetko, čo chcete. Zaregistrujte sa TU.
Ste čitateľ a chcete komunikovať s politikmi? Zaregistrujte sa TU.

autor: mrk
reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Ďalšie články z rubriky

Nevický: Podpora podnikateľov od štátu je pomalá a nedostačujúca

13:50 Nevický: Podpora podnikateľov od štátu je pomalá a nedostačujúca

Prišiel na psa mráz a aj na naše slová o neadekvátnom, skokovom navyšovaní minimálnej mzdy v minulos…