Na diaľnici D1 počítajte s dopravnými obmedzeniami. Zmení sa značenie

17. 5. 2019 15:30

Na diaľnici D1 musia vodiči v najbližších dňoch počítať s dopravnými obmedzeniami. Dôvodom sú úpravy dopravného značenia v súvislosti s výstavbou križovatky Triblavina. Informoval o tom bratislavský krajský policajný hovorca Michal Szeiff.

Na diaľnici D1 počítajte s dopravnými obmedzeniami. Zmení sa značenie
Foto: TASR
Popis: Ilustračná snímka.

Od pondelka (20. 5.) 10.00 h do stredy (22. 5.) 22.00 h bude prejazdných päť jazdných pruhov, tri v smere z Trnavy do Bratislavy a dva smerom z Bratislavy do Trnavy.

Rovnako to bude platiť aj od stredy (22. 5.) 22.00 h do štvrtka (23. 5.) 6.00 h s tým, že doprava v smere do Bratislavy povedie už novým úsekom.

Od pondelka (27. 5.) 10.00 h do štvrtka (30. 5.) 22.00 h budú prejazdné dva jazdné pruhy v smere z Trnavy do Bratislavy a tri jazdné pruhy z Bratislavy do Trnavy.

Zároveň však vo štvrtok (30. 5.) od 19.00 do 22.00 h budú pre ďalšie práce prejazdné tri jazdné pruhy z Trnavy do Bratislavy a dva jazdné pruhy z Bratislavy do Trnavy.

"Účastníkov cestnej premávky touto cestou žiadame, aby pri prejazde uvedenými úsekmi zvýšili pozornosť a opatrnosť, prípadne riadili sa pokynmi policajtov," poznamenal Szeiff.

Ste politik? Zverejnite bez redakčných úprav všetko, čo chcete. Zaregistrujte sa TU.
Ste čitateľ a chcete komunikovať s politikmi? Zaregistrujte sa TU.

autor: TASR
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Ďalšie články z rubriky

Pôvodne maštaľ pre boháčov, teraz slovenský konzulát v New Yorku. Rekonštrukcia budovy na Manhattane chce čas.  Sme v rukách amerického systému, vysvetľuje Lajčák

8:40 Pôvodne maštaľ pre boháčov, teraz slovenský konzulát v New Yorku. Rekonštrukcia budovy na Manhattane chce čas. Sme v rukách amerického systému, vysvetľuje Lajčák

Slovenská republika po 26 rokoch konečne získala budovu na Manhattane, ktorá jej už patrí. Slovensko…