Na Slovensku nie je potrebné zvolávať zasadnutia krízových štábov, tvrdí úrad vlády

4. 6. 2017 13:50

Predseda vlády SR Robert Fico je v permanentnom kontakte s bezpečnostnými zložkami štátu. TASR o tom dnes informovala jeho hovorkyňa Beatrice Szabóová.

Na Slovensku nie je potrebné zvolávať zasadnutia krízových štábov, tvrdí úrad vlády
Foto: Reprofoto: Twitter/ BBC
Popis: Londýn zasiahli ďalšie teroristické útoky
reklama

"V spolupráci so zahraničnými tajnými službami vyhodnocujeme ďalšie informácie, najmä pokiaľ ide o pôvod obetí a zranených po teroristickom útoku v Londýne," uviedla.

Zdôraznila, že Slovensko je pripravené poskytnúť Veľkej Británii všetky potrebné spravodajské informácie, ktoré by mohli pomôcť k vyšetreniu teroristického činu.

"Monitoring situácie je za daných okolností postačujúci a v tomto momente nie je potrebné na Slovensku zvolávať zasadnutia krízových štábov alebo Bezpečnostnej rady SR," dodala hovorkyňa, poverená riadením Tlačového a informačného odboru Úradu vlády (ÚV) SR.

Ste politik? Zverejnite bez redakčných úprav všetko, čo chcete. Zaregistrujte sa TU.
Ste čitateľ a chcete komunikovať s politikmi? Zaregistrujte sa TU.

autor: TASR
reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Ďalšie články z rubriky

Saková: Slovensko zvláda koronavírus na výbornú vďaka Pellegrinimu a  ľuďom. Matovič vystrašil svojimi rečami o blackoute aj nadnárodné spoločnosti

17:35 Saková: Slovensko zvláda koronavírus na výbornú vďaka Pellegrinimu a ľuďom. Matovič vystrašil svojimi rečami o blackoute aj nadnárodné spoločnosti

Slovensko zvláda situáciu s koronavírusom na výbornú a to vďaka nastaveniam Pellegriniho vlády a d…