Mestskú políciu zrušte a domobranu, tú v Malackách potrebujeme. Dobrovodský by takto naložil s „neprispôsobivými“

14. 4. 2016 16:14

Trojčlenné hliadky, ktoré kotlebovci nasadili do vlakov po útoku rómskeho extrémistu na mladé dievča, sa časti spoločnosti nepozdávajú a vyvolávajú obavy. Pre niektorých Slovákov však predstavujú možnosť, ako udržať poriadok, aj keď za cenu toho, že vezmú zákon do vlastných rúk. S touto myšlienkou sympatizuje aj Oskar Dobrovodský, ktorý v Malackách roky rieši problém so svojimi rómskymi susedmi.

Mestskú políciu zrušte a domobranu, tú v Malackách potrebujeme. Dobrovodský by takto naložil s „neprispôsobivými“
Foto: SITA
Popis: Oskar Dobrovodský.
reklama

Poslanec Bratislavskej župy Dobrovodský, ktorý býva na Družstevnej ulici v Malackách, si myslí, že práve domobrana a hliadky podobné tým, ktoré ĽSNS zaviedla na trati Nové mesto – Zvolen, sú riešením podľa neho zúfalej situácie vo štvrti, kde býva. „Ja osobne by som vrelo privítal podobné hliadky v meste Malacky,“ píše vo svojom statuse na sociálnej sieti Facebook.

Podľa Dobrovodského je totiž práca štátnych bezpečnostných zložiek, ktoré majú „slúžiť a chrániť“ zbytočná. „Príslušníkov mestskej polície by mohli rovno zrušiť, rovnako je zbytočná aj štátna polícia, ktorá len šikanuje, buzeruje bielych ľudí a naopak, porušovateľov zákonov SR, teda neprispôsobivých asociálov, chráni ako oko v hlave, ako keby boli nejaký záhorácky klenot, pýcha Malaciek, či čo,“ hnevá sa  na prácu slovenských policajtov Dobrovodský.

Vie, odkiaľ vietor fúka…

Dobrovodský vo svojom rozčarovanom statuse na sociálnej sieti píše aj o tom, kto je zodpovedný za ignoranciu útokov zo strany rómskeho obyvateľstva. „Viem, že tieto protislovenské príkazy idú z dielne Kaliňákovho ministerstva vnútra, kde pôsobí napríklad aj Kaliňákova pravá ruka Daniel Milo, ktorý doslova nenávidí Slovákov bojujúcich za občianske a ľudské práva občanov SR,“ myslí si Dobrovodský.

Zaujímavé sú potom aj zväčša súhlasné komentáre, ktoré sa objavili pod Dobrovodského statusom. „Naši poslanci riešia, KTO dozerá na poriadok vo vlakoch, a neriešia, PREČO niekto okrem polície musí hliadkovať vo vlakoch, aby bol poriadok. Ale väčšine Slovákov to asi nedochádza a naďalej tolerujú týchto sebeckých, arogantných zločincov z politiky, čo sú proti takýmto hliadkam!“ píše jeden z používateľov v reakcii na Dobrovodského status.

Komentáre k statusu Oskara Dobrovodského na Facebooku
Komentáre k statusu Oskara Dobrovodského na Facebooku (zdroj: Faecbook/Oskar Dobrovodský)

Ste politik? Zverejnite bez redakčných úprav všetko, čo chcete. Zaregistrujte sa TU.
Ste čitateľ a chcete komunikovať s politikmi? Zaregistrujte sa TU.

autor: top
reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Ďalšie články z rubriky

Pellegrini Krajniakovi: Šanta, Žilinka či Špirko ako generálny prokurátor? Na jednom z nich sa vieme zhodnúť

15:41 Pellegrini Krajniakovi: Šanta, Žilinka či Špirko ako generálny prokurátor? Na jednom z nich sa vieme zhodnúť

Vládna koalícia hnutí a strán OĽaNO, Sme rodina, SaS a Za ľudí sa dohodla, že nebude mať spoločného…