Kotleba je diletant. Aj náckovia z neho musia byť sklamaní. Hitler ich asi týmto neinšpiroval... Smerák sa pustil do ĽS NS

3. 7. 2017 10:12

Predseda výboru pre európske záležitosti Ľuboš Blaha sa na sociálnej sieti opäť raz nelichotivo vyjadril na adresu svojho poslaneckého kolegu Mariana Kotlebu. Dôvodom je tentokrát Banskobystrická župa, ktorej Kotleba šéfuje.

Kotleba je diletant. Aj náckovia z neho musia byť sklamaní. Hitler ich asi týmto neinšpiroval... Smerák sa pustil do ĽS NS
Foto: SITA
Popis: Marian Kotleba a Ľuboš Blaha
reklama

Smerák Ľuboš Blaha pred pár dňami navštívil východné Slovensko, Starú Ľubovňu. Svojim priateľom z východu sa pochválil, že ho čaká aj návšteva stredného Slovenska, konkrétne Banskobystrického kraja. Ako píše na sociálnej sieti, upozorňovali ho, že hranice medzi krajmi si určite všimne, ba čo viac, pocíti ich na vlastnej koži.

„A mali pravdu,“ tvrdí Blaha s tým, že do Banskéj Bystrice prišiel vytrasený ako z Rely Dakar. Podľa jeho názoru sú cesty banskobystrického župana Mariana Kotlebu jedna veľká katastrofa, čo rozmenené na drobné znamená, samé trhliny, jamy a výtlky. „Ja teda neviem, či do toho kotlebovci zasa nahodili nejakú symboliku a poctivo tam udržiavajú 1488 výtlkov na každých 100 metrov, ale jedno je isté: očividne ich Hitler inšpiroval všetkým okrem politiky investícií do cestnej infraštruktúry…,“ napísal priamo Blaha.

Smerák rovnako priznal, že chápe, že Kotlebu volia predovšetkým mladí ľudia. Tí totiž podľa neho ešte nemajú vodičák a auto. „Pretože takéhoto packala by nemohol voliť nikto, kto jazdí po cestách v BBSK,“ vykresľuje a dodáva, „Kotleba očividne nie je len fašista, on je diletant.“ Z ešte stále aktuálneho župana podľa Blahovho názoru musia byť sklamaní aj „miestni náckovia: chceli na čele župy Mussoliniho a namiesto toho dostali Fantozziho“.

Zdroj: Facebook/Ľuboš Blaha

Ste politik? Zverejnite bez redakčných úprav všetko, čo chcete. Zaregistrujte sa TU.
Ste čitateľ a chcete komunikovať s politikmi? Zaregistrujte sa TU.

autor: du
reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Ďalšie články z rubriky

Koniec príbehu o „švédskej ceste“ proti epidémii. Vláda schválila veľmi prísny návrh karantény

23:59 Koniec príbehu o „švédskej ceste“ proti epidémii. Vláda schválila veľmi prísny návrh karantény

Doteraz boli opatrenia, ktoré zaviedla švédska vláda, v porovnaní so zvyškom Európy veľmi umiernené.…