Kollár sa načisto zbláznil alebo len premyslený ťah? VIDEO, čo valcuje internet

17. 8. 2016 20:00

VIDEO Kyberpriestorom sa znova šíri najnovšie video opozičného politika Borisa Kollára. Hoci má ísť o vtip, nie všetci čitatelia, respektíve fanúšikovia zdieľajú tento názor. Hlavnú rolu v novom videu hrajú nohavičky poslankyne Cigánikovej a horalka s Kollárovou obuvou. A predseda NR SR Danko, samozrejme.

Kollár sa načisto zbláznil alebo len premyslený ťah? VIDEO, čo valcuje internet
Foto: ReproFoto: Facebook B.K.
Popis: Boris Kollár

Neprejde pomaly deň, aby opozičný poslanec Boris Kollár „nezavesil“ na sociálnu sieť svoje video, prípadne aspoň komentár.

Na svojom Facebooku líder opozičnej strany Sme rodina už neraz vyvolal poriadny rozruch. Tentokrát si už ale mnohí čitatelia ťukajú na čelo. Až do momentu...

Vo videu, ktoré trvá necelé štyri minúty, Kollár ironicky reaguje na predsedu parlamentu Andreja Danka. Na paškál si berie najmä Dankove predchádzajúce výčitky smerom k poslancom, ktorí sa podľa šéfa národnej rady nie vždy správajú dôstojne a v súlade s vážnosťou, ktorú by si toto miesto zasluhovalo.

„Aby sa z toho svätostánku, ako ho (parlament) nazval, nestal nejaký cirkus. A ja s ním plne súhlasím," hovorí vo svojom videu posmešne Kollár.

Horalka aj nohavičky

Danko v minulosti vyčítal niektorým členom NR SR príliš ležérne, respektíve u žien až vyzývavé oblečenie. Kollár vo videu reaguje nakresleným obrázkom nohavičiek poslankyne SaS Jany Cigánikovej.

Ešte väčší „gól“ je však na tému parlamentnej etiky Kollárovo „ničenie horalky“.

Kontroverzný Kollár svojou topánkou poškodil obľúbenú pochutinu, ktorú ako keby vytrestal za rozvracanie parlamentu. Danko sa totiž v minulosti, okrem iného, ponosoval, že poslanci si v parlamentných laviciach robia počas zasadania bufet.

Časové obmedzenie ho naštvalo

Kollár sa dotkol aj témy časového obmedzenia 20 minút pre opozičných poslancov v rámci ich vystúpení v parlamente. 

„Tá rozprava nebude obmedzená členom vlády, tí sa budú môcť vykecávať, koľko len chcú. Samozrejme, ani predseda nebude mať obmedzené slovo. Ani podpredsedovia. Poslanci áno. A hlavne tí opoziční. Tých treba umlčať,“ rýpol si Kollár.

Sú z nich vraj nervózni

Podľa úspešného podnikateľa je vládna koalícia rozrušená prácou jeho skupiny ľudí, ktorá poukazuje na koaličné prešľapy a omyly.

V poslednej polminúte ešte spomenul osobu premiéra Roberta Fica. Konkrétne jeho nedávny spor s novinárom TV Markíza Michalom Kovačičom.

„Oni úplne niečo iné hovoria a úplne niečo iné konajú,“ zakončil svoje video líder Sme rodina Boris Kollár.

(Tvrdá kritika čitateľov, viď nižšie)

Predmetné video na politikovom profile. Zdroj: Facebook/Boris Kollar

Hrubo „za čiarou“?

Ako  už  tradične, niektorí Kollára posielali priamo  na psychiatriu, iní jeho mediálny počin zobrali s úsmevom a nadhľadom.

„No ja Borisa chápem ... na debilzmus sa inak nedá, lebo debil nepochopí, že je debil,“ píše sa napríklad v jednom príspevku. 

„Ako Boris toto vystúpenie je zrelé na psychiatrickú liečebňu alebo na protidrogovú odvykačku, nie na poslanca a predsedu parlamentnej strany,“ zdieľal evidentne odlišný názor iný čitateľ.

Zdroj: Facebook/Boris Kollar

  

Ste politik? Zverejnite bez redakčných úprav všetko, čo chcete. Zaregistrujte sa TU.
Ste čitateľ a chcete komunikovať s politikmi? Zaregistrujte sa TU.

autor: mr
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Ďalšie články z rubriky

Opäť BLOKÁDA! Dopravcovia prosia o pochopenie a podporu. Kamionisti od utorka obnovujú štrajk

21:59 Opäť BLOKÁDA! Dopravcovia prosia o pochopenie a podporu. Kamionisti od utorka obnovujú štrajk

Únia autodopravcov Slovenska (UNAS) od utorka (28. 1.) od 8.00 h začína organizovať protestné zhroma…