Kiska v Mexiku „tequiloval“. Keby takto chlomtal Gašparovič, tak by z neho slovenské médiá robili ožrana a sedláka, ozvalo sa zo Smeru

24.11.2017 18:10

Prezident Andrej Kiska sa na Facebooku pochválil neobyčajnou príhodou s mexickým prezidentom a alkoholom. Doteraz sa nič také nestalo, priznal samotný Kiska. Celá vec však vôbec neprišla vtipná jeho úhlavnému kritikovi z parlamentu.

Kiska v Mexiku „tequiloval“. Keby takto chlomtal Gašparovič, tak by z neho slovenské médiá robili ožrana a sedláka, ozvalo sa zo Smeru
Foto: Reprofoto: Facebook
Popis: Prezident Andrej Kiska a mexický prezident Enrique Peña Nieto pijú tequilu

Mexický prezident Enrique Peña Nieto ma počas oficiálneho obeda prekvapil. Navrhol mi, aby sme si typickým spôsobom pripili ich národným nápojom, tequilou. Minister zahraničných vecí Mexika ho so smiechom upozorňoval, že takýto prípitok je mimo štátneho protokolu a doteraz sa nikdy nič také nestalo. Snáď nám to protokolisti prepáčia,“ uviedol prezident Kiska na svojom facebookovom profile spoločne s fotografiou z tejto nezvyčajnej udalosti. 

Zaujímavosťou je, že dnes (24. 11. 2017) sa už spomínaný prezidentov status na jeho oficiálnom facebookovom profile nedá nájsť. Napriek tomu ho však vypátral smerácky poslanec Ľuboš Blaha, ktorý prezidentovo konanie podrobil drsnej kritike. Keby takto chlomtal tequilu počas oficiálnych návštev prezident Gašparovič, tak by z neho slovenské médiá robili ožrana a sedláka, ktorý obludne porušuje pravidlá protokolu a znevažuje svoj úrad,“ uviedol Blaha.

Podľa poslanca Smeru platí na prezidenta dvojitý meter, ktorý mu dovoľuje robiť  takéto sedlačiny, a dokonca sa s nimi aj chváliť na Facebooku. Pretože vie, že naše krajne objektívne médiá z neho ešte urobia národného hrdinu za to, aký je coolový a ako úchvatne bojuje s naškrobenými protokolistami. Ešte si k tomu mohol zase na ksicht nalepiť masku miňona, aby bol ešte coolovejší. Vivat Borat,“ uzatvoril Blaha.

Ste politik? Zverejnite bez redakčných úprav všetko, čo chcete. Zaregistrujte sa TU.
Ste čitateľ a chcete komunikovať s politikmi? Zaregistrujte sa TU.

autor: ste
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Ďalšie články z rubriky

FOTO Za život pochodoval 50-tisícový dav, prišli aj politici: Tu sú ich komentáre

19:05 FOTO Za život pochodoval 50-tisícový dav, prišli aj politici: Tu sú ich komentáre

Centrom Bratislavy v nedeľu pochodovalo približne 50.000 ľudí z celého Slovenska s cieľom verejne po…