Jedia Slováci seno? Pýta sa Hrnko. Nejde mu do hlavy, že Čaputová je medzi najvplyvnejšími ženami sveta

18. 12. 2019 16:48

Jedia Slováci seno? Pýta sa na sociálnej sieti národniar Anton Hrnko, ktorému nejde do hlavy, že prezidentka Zuzaza Čaputová patrí medzi stovku najvplyvnejších žien sveta. A podľa neho sa čuduje každý Slovák.

Jedia Slováci seno? Pýta sa Hrnko. Nejde mu do hlavy, že Čaputová je medzi najvplyvnejšími ženami sveta
Foto: TASR
Popis: Na snímke predseda Výboru Národnej rady (NR) SR pre obranu a bezpečnosť Anton Hrnko (SNS) počas tlačovej konferencie 17. októbra 2019 v Bratislave
reklama

Poslancovi SNS sa nepáči ani zdôvodnenie časopisu: „Vraj americký časopis ju zaradil medzi vplyvné ženy na základe víťazstva v prezidentských voľbách a tiež z dôvodu jej inauguračného prísľubu zlepšiť slovenský justičný systém a bojovať proti korupcii."

Anton Hrnko spomína, že medzi tých vplyvných ľudí už časopis zaradil všelikoho, napr. A. Solženicyna alebo političku An Su-ťi. „Určite by sa k tomu dnes nepriznali, ale v danej dobe účel svätí prostriedky,“ hodnotí Hrnko.

„To, že Solženicyn napíše knihu Dvesto let v meste, ešte nikto nevedel, alebo že An Su-ťi bude prenasledovať Rohingov ako všetky predchádzajúce vlády, tiež nikto nepredpokladal. Jednoducho dnes sa nám to hodí, tak aj pannu Orleánsku z pezinskej skládky vyhlásime za sväticu, hoci pred siedmimi mesiacmi ju nepoznal nikto ani v širšom okolí Pezinku, nieto Slovenska,“ zamýšľa sa nad prezidentkiným zvolením poslanec SNS.

Zdroj: Facebook/Anton Hrnko

Podľa neho je to rozhodnutie „vyvolených globalistov, ale nepovolaných miestnymi“, ktorí musia urobiť dojem. „Tak sa môže stáť aj neznáma dievčina z Pezinka najvplyvnejšou osobou sveta, aj keď doma nevplýva ani na to, v ktorej časti Prezidentského paláca sa bude svietiť,“ uvažuje Hrnko, ale ako pokračuje – dožičí.

„Ale dožičme maličkým kúsok slávy, lebo ich bude kráľovstvo nebeské. Ale tí, ktorí takéto rebríčky zostavujú, by si nemali myslieť, že Slováci papkajú seno. To je pre koňov a somárov, my sa týmto spôsobom nezasycujeme!“ uzatvára zamyslenie na sociálnej sieti Anton Hrnko.

Ste politik? Zverejnite bez redakčných úprav všetko, čo chcete. Zaregistrujte sa TU.
Ste čitateľ a chcete komunikovať s politikmi? Zaregistrujte sa TU.

autor: AV
reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Ďalšie články z rubriky

Nariadi nám OSN prijať utečencov? Jasné fakty

18:25 Nariadi nám OSN prijať utečencov? Jasné fakty

Svetové médiá už informovali, že OSN rozhodla, že klimatických utečencov nebudú môcť vrátiť do krají…