Hysterické VIDEO. Známa herečka sa pokúsila zobrať dieťa sýrskej matke. Všetko sa skončilo násilím a plačom

4. 10. 2018 16:11

Mnohé americké a európske celebrity už od začiatku imigračnej krízy zapĺňali stránky novín svojimi výzvami na pomoc sýrskym utečencom. "Ruku k dielu" sa pokúsila priložiť aj známa hollywoodska hviezda Lindsey Lohanová, ktorá v Moskve chcela zobrať deti sýrskej rodiny do hotela. Herečka stretnutie so sýrskou rodinou vysielala naživo a jej sledovatelia sa nestačili diviť.

Hysterické VIDEO. Známa herečka sa pokúsila zobrať dieťa sýrskej matke. Všetko sa skončilo násilím a plačom
Foto: TASR
Popis: Lindsay Lohan

Herečka Lindsay Lohanová počas svojej návštevy v ruskej Moskve vysielala živé video na sociálnej sieti Instagram. Počas chladnej noci v sobotu 29. septembra prišla k štvorčlennej rodine sýrskych migrantov, ktorí sedeli na ulici zabalení v deke.

Lohanová na začiatku videa počas vystupovania zo svojho auta povie: „Ahojte všetci, chcem vám ukázať rodinu, ktorú som stretla. Ide o sýrskych utečencov, o ktorých sa veľmi bojím a naozaj potrebujú pomoc.“ K rodine príde s tým, nech im rozpovedia príbeh, aby im mohla pomôcť. Pýta sa ich, či chcú ísť na noc na hotel, pričom sa dušuje, že im ju zaplatí. „Chceš dnes vidieť hotel a pozerať filmy v televízii alebo na notebooku? Je vám veľká zima, že?“ pýta sa detí. Po chvíli sa jej rétorika zmenila a chcela, aby s ňou išli deti, matku a otca aby nechali na ulici.

„Si dobrý mladý muž a nemal by si sedieť na ulici na zemi. Rovnako ani vy. Mali by ste byť tvrdo pracujúca žena, ktorá robí všetko pre to, aby mali vaše deti dobrý život. A ak im niekto ponúka posteľ na noc, mali by ste to prijať,“ obrátila sa na ženu nechápajúc, prečo nechce pustiť deti s ňou.

Rodina sa potom postaví, zoberie si svoje veci, no nesmerujú k autu herečky. Chcú sa od nej vzdialiť a zbaviť sa jej. „Idete zlým smerom, moje auto je tam,“ kričí na nich. Následne rodičov obviňuje, že obchodujú s deťmi a že ich nasilu ťahajú od nej preč. Hovorí, že neodíde, pokiaľ nepôjdu s ňou. „Ničíte arabskú kultúru tým, že toto robíte. Celý svet sa práve pozerá,“ útočí na rodinu. Keď však chytí jedného z chlapcov za ruku, ich matka sa už neovládne a vlepí Lindsay facku. „Práve som v šoku,“ povedala vo videu plačúca na ulici. Následne hovorí, že im chcela iba pomôcť.

Podľa portálu The Time sa po videu objavili úvahy a domnienky, či známa herečka, ktorá je verejne známa závislosťou od drog, bola pod ich vplyvom. Viacerí ľudia sa vyjadrili, že ide o pokus o únos alebo priamo únos. Vo videu je viackrát počuť, ako hollywoodska herečka hovorí po arabsky. Niekoľko rokov totiž žila v Dubaji, kde sa naučila viacero fráz.

Ste politik? Zverejnite bez redakčných úprav všetko, čo chcete. Zaregistrujte sa TU.
Ste čitateľ a chcete komunikovať s politikmi? Zaregistrujte sa TU.

autor: PH
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Ďalšie články z rubriky

Čaputová: Vládu s Kotlebom by som vymenovala, z obžalovaného Kisku by som premiéra neurobila...

15:49 Čaputová: Vládu s Kotlebom by som vymenovala, z obžalovaného Kisku by som premiéra neurobila...

Ak ĽSNS vyhrá tohtoročné parlamentné voľby, prezidentka Zuzana Čaputová vstúpi s touto stranou do ro…