Flašíková si podala Rybníčkovu stranu: Ďalší konzervatívny egoman. Marketingoví poradcovia sa nič nenaučili od gazdu Rada?

18. 10. 2016 13:13

Trenčiansky primátor Richard Rybníček chce zaregistrovať novú politickú stranu, ktorú v nedeľu oficiálne predstavil pod názvom TOSKA. A práve preto sa sa na jeho hlavu zniesla vlna kritiky od europoslankyne Moniky Flašíkovej-Beňovej.

Flašíková si podala Rybníčkovu stranu: Ďalší konzervatívny egoman. Marketingoví poradcovia sa nič nenaučili od gazdu Rada?
Foto: TASR
Popis: Monika Beňová
reklama

Trenčiansky primátor Richard Rybníček už pred časom avizoval ambície vytvoriť novú politickú stranu. Jej názov, ako aj hlavné témy, ktorými sa má strana zaoberať, predstavil v nedeľu večer na tlačovej konferencii. Nová strana sa bude volať TOSKA, čo je skratka zo začiatočných písmen slov tradícia, odbornosť, služba, komunikatívnosť a ambicióznosť. Viac sme o tom písali TU.

Vznikajúcu stranu prešla svojím podrobným okom aj europoslankyňa Monika Flašíková-Beňová a našla niekoľko nedostatkov, na ktoré poukazuje. Podľa jej názoru je fascinujúce sledovať, ako prichádzajú dokola rovnaké "koncepty" gazdov, omieľania tradícií, zmien volebného systému či pridávania moci regiónom. „A ďalší konzervatívny egoman, kedy marketingoví poradcovia konečne pochopia, že konzervatívne spektrum je definitívne preplnené? Nič sa nanaučili od gazdu Rada?“ hodnotí Beňová. 

Zdroj: Facebook/Monika Flašíková-Beňová

Ste politik? Zverejnite bez redakčných úprav všetko, čo chcete. Zaregistrujte sa TU.
Ste čitateľ a chcete komunikovať s politikmi? Zaregistrujte sa TU.

autor: du
reklama

Ďalšie články z rubriky

Matovič:  Štátna karanténa pre ľudí zo zahraničia mala byť skôr! Pellegrini: Tak prečo si ju skôr nezaviedol?

19:00 Matovič: Štátna karanténa pre ľudí zo zahraničia mala byť skôr! Pellegrini: Tak prečo si ju skôr nezaviedol?

Povinnú štátnu karanténu pre všetkých ľudí prichádzajúcich zo zahraničia mohla súčasná vláda zaviesť…