Fico sa konečne sťahuje. Kde nakoniec zakotví?

28. 5. 2019 10:00

Robert Fico sa bude zrejme sťahovať do nového bytu. Museli vyhlásiť až oficiálny konkurz na majetok odsúdeného Ladislava Bašternáka, aby sa predseda strany Smer – SD rozhodol odsťahovať z bytového komplexu Bonaparte. Tu mal prenajatý byt od spomínaného Bašternáka. Informuje o tom týždenník Trend.

Fico sa konečne sťahuje. Kde nakoniec zakotví?
Foto: TASR
Popis: Na snímke transparenty počas 10. protestu proti zlodejom v politike pred luxusným komplexom Bonaparte v Bratislave 22. augusta 2016.
reklama

Robert Fico si vraj našiel byt v okolí Drotárskej cesty, ktoré patrí medzi lukratívne časti Bratislavy. Podľa Trendu by sa tam mal presťahovať v najbližších týždňoch, momentálne vraj už prespáva na Súmračnej a v Bonaparte sa už takmer nezdržiava.

„Nemôžem vám túto informáciu potvrdiť, ani vyvrátiť. Naďalej platí, že Robert Fico považuje svoje bývanie za svoju osobnú vec,“ reagoval podľa Trendu hovorca strany Smer Ján Mažgút.

Nie je tiež jasné, či nehnuteľnosť Fico kupuje, alebo si ju bude prenajímať.

Robert Fico 

Drotárska cesta je lukratívna lokalita neďaleko Slavína. Podľa informácií uverejnených v Trende, nehnuteľnosti tam vlastnia viaceré verejne známe osoby, napr. bývalý šéf RTVS Václav Mika či spevák Peter Nagy.

Miestni obyvatelia v minulosti ostro namietali proti rýchlo napredujúcej zástavbe, ktorá podľa ich názoru prekračovala povolené percento zastavanosti.

Autor: Redakcia

Ste politik? Zverejnite bez redakčných úprav všetko, čo chcete. Zaregistrujte sa TU.
Ste čitateľ a chcete komunikovať s politikmi? Zaregistrujte sa TU.

autor: Redakcia
reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Ďalšie články z rubriky

Nariadi nám OSN prijať utečencov? Jasné fakty

18:25 Nariadi nám OSN prijať utečencov? Jasné fakty

Svetové médiá už informovali, že OSN rozhodla, že klimatických utečencov nebudú môcť vrátiť do krají…