Fico opäť kope do Saskárov kvôli drogám. Sulík mu posiela drsný odkaz: Pôjdeme na drogové testy, ty choď na detektor lži!

14. 12. 2016 19:50

Slovná prestrelka o drogách medzi premiérom Robertom Ficom a predsedom liberálov Richardom Sulíkom chytá druhý dych. V máji tohto roka si cez média posielali odkazy o kokaíne a teraz pokračujú cez sociálne siete.

Fico opäť kope do Saskárov kvôli drogám. Sulík mu posiela drsný odkaz: Pôjdeme na drogové testy, ty choď na detektor lži!
Foto: SITA
Popis: Richard Sulík a Robert Fico
reklama

Premiér Robert Fico v utorok odchádzal zo Štrasburgu. Pri tejto príležitosti stretol vlčiaka – policajného psa vycvičeného na hľadanie drog. Ako sa Fico zdôveril na sociálnej sieti, neodolal a pohladkal ho. „Na rozdiel odo mňa by ho niektorí predstavitelia sasky pohladkať určite nemohli,“ okorenil svoje video vyjadrením premiér.

Ficovo video neuniklo pozornosti ani lídrovi SaS Richardovi Sulíkovi. Ten ho zdieľa a dodáva k nemu, že konkrétneho psa by už nikto z jeho strany nehladkal, lebo „psisko už s chuťou olizuje Strapatého s Fešim a vrtí pri tom chvostíkom“. Jedným dychom však liberál Ficovi pripomenul, že naďalej platí jeho dávnejšia ponuka a to, že ktorýkoľvek saskár sa podrobí drogovým testom, ak sa premiér posadí na detektor lži s konkrétnymi otázkami.

Zdroj: Facebook/Richard Sulík

Podľa Sulíkových slov by mal premiér venovať svoju pozornosť skôr niekde inde. Napríklad by sa mal venovať svojim koaličným partnerom, ktorí mu poza chrbát dohadujú predčasné voľby. „Z ktorých jeden mláti ženy,“ podotýka saskár a pokračuje, „tiež skúste riešiť ministra futra, ktorý vám ťahá stranu do kytek alebo sa venujte Paškovým synovcom, či vášmu novému bývaniu.“

Zdroj: Facebook/Richard Sulík

Sulík a Fico si drogové odkazy vymieňali už v máji tohto roka. Saskár sa vtedy pred novinármi vyjadril, že sa mu dostalo do uší, že Fico po skončení predsedníctva Slovenska v Európskej únii odíde. Premiér nemeškal a na liberálove slová reagoval, že aj on by mohol povedať, že podľa jeho zdrojov zvnútra SaS je v strane veľa koksu. Na čo Sulík zakontroval, že s kokaínom majú problém niektorí ministri Ficovej vlády. Viac sme o tom písali TU.

Ste politik? Zverejnite bez redakčných úprav všetko, čo chcete. Zaregistrujte sa TU.
Ste čitateľ a chcete komunikovať s politikmi? Zaregistrujte sa TU.

autor: du
reklama

Ďalšie články z rubriky

Nariadi nám OSN prijať utečencov? Jasné fakty

18:25 Nariadi nám OSN prijať utečencov? Jasné fakty

Svetové médiá už informovali, že OSN rozhodla, že klimatických utečencov nebudú môcť vrátiť do krají…