Fico ho najskôr stiahol z kandidátky, teraz je z neho riaditeľ. Koho si tentoraz všíma Beblavý?

11.1.2017 19:23

Nezaradený poslanec Miroslav Beblavý sa pustil do premiéra Roberta Fica, ktorý svojho bývalého kandidáta Richarda Kmeťa vyhodil pred voľbami z kandidátky, napriek tomu mu teraz dal post riaditeľa Úradu práce, sociálnych vecí a rodiny v Dunajskej Strede.

Fico ho najskôr stiahol z kandidátky, teraz je z neho riaditeľ. Koho si tentoraz všíma Beblavý?
Foto: TASR
Popis: Miroslav Beblavý

Poslanec Miroslav Beblavý na svojom Facebooku skritizoval Roberta Fica, že hoci včera vyhlásil, že sa po skončení predsedníctva bude zameriavať na domáci front, tak výsledky sú iné.

Okresný predseda strany SMER-SD v Dunajskej Strede Richard Kmeť bol pred voľbami vyhodený z kandidátky strany, pretože jeho rodina kšeftovala s poľnohospodárskou pôdou tak, že ju menila za krémy na tvár či granuly pre psov. Toto zistenie malo za následok odvolanie Kmeťa z pozície prednostu okresného úradu.

Ako informuje Beblavý: „V rámci novej doby sa však stal riaditeľom úradu s najvyšším rozpočtom v okrese – Úradu práce, sociálnych vecí a rodiny v Dunajskej Strede. Nová doba na domácom fronte znamená len rovnaké kradnutie spojené s rovnakým predstieraním sociálneho štátu. Pretože zlodeji nemôžu budovať sociálny štát. A už vôbec nie na úrade práce, sociálnych vecí a rodiny.“

Ste politik? Zverejnite bez redakčných úprav všetko, čo chcete. Zaregistrujte sa TU.
Ste čitateľ a chcete komunikovať s politikmi? Zaregistrujte sa TU.

autor: OS

Ďalšie články z rubriky

Upokojí Saková ako ministerka vnútra situáciu v spoločnosti? Sólymos si nie je istý. Ona vie, čo má robiť, dopĺňa Žiga

16:15 Upokojí Saková ako ministerka vnútra situáciu v spoločnosti? Sólymos si nie je istý. Ona vie, čo má robiť, dopĺňa Žiga

Minister životného prostredia László Sólymos (Most-Híd) si nie je istý, či nominácia štátnej tajomní…