FREŠO: SDKÚ chce kampaňou ukázať, že stojí na voličoch

17. 7. 2015 12:11

Frešo odmieta, že by na billboardoch bolo mnoho tvárí, ktoré sú zamestnanci bratislavského VÚC. SDKÚ-DS chce podľa predsedu strany Pavla Freša billboardovou kampaňou ukázať, že celá história strany stojí v prvom rade na voličoch.

FREŠO: SDKÚ chce kampaňou ukázať, že stojí na voličoch
Foto: SITA
Popis: Pavol Frešo
reklama

„SDKÚ-DS nepatrí funkcionárom, ani predsedovi, ale patrí voličom. Billboardová kampaň symbolizuje, že SDKÚ-DS sa vracia k voličom,“ povedal Frešo dnes pre agentúru SITA s tým, že na billboardoch sú straníci a komunálni politici, ktorí sa hlásia k SDKÚ-DS. „Je to zrozumiteľný signál, že všetky úspechy, ktoré sú spájané s SDKÚ, sú výsledkom voličskej podpory a dôvery členov strany. Primárna vždy bola podpora voličov,“ zdôraznil. Na billboardoch bude takmer stovka tvárí. Frešova však na billboardoch chýba. „Neexistujú hádam ľudia, ktorí by nevedeli, že som v SDKÚ-DS,“ povedal. Frešo odmieta, že by na billboardoch bolo mnoho tvárí, ktoré sú zamestnanci bratislavského VÚC. „Spomedzi 100 členov sú medzi nimi aktívni komunálni poslanci, ale aj radoví členovia.

Keď chceme mať životnú úroveň ako v Rakúsku, musíme sa ním inšpirovať

Frešo nesúhlasí ani s tvrdením, že z SDKÚ-DS robí regionálnu stranu. „Politika sa musí robiť zdola. Nedá sa sedieť v centrále v Bratislave a filozofovať, ako vyzerá Slovensko. Naši členovia sa objavia v každom regióne Slovenska, nielen štyri vyvolené tváre, tak ako to bolo v minulosti,“ povedal. Podľa neho ak chceme mať životnú úroveň ako v Rakúsku, tak sa ním musíme inšpirovať. „Tam sa v prvom rade starajú bezprostredne o svoje okolie. Tam sú najsilnejší politici zdola, z regiónov. Slovensko sa musí vydať touto cestou. Majú prísť politici zdola, nie dosadení z Bratislavy. Politici, ktorí žijú život bežných ľudí, preto im rozumejú a dokážu priniesť riešenia pre zlepšenie života. A to naozaj spravíme," povedal s tým, že to bude aj ponuka SDKÚ-DS, aby ľudia všade cítili, že ich jeho strana zastupuje.

Ste politik? Zverejnite bez redakčných úprav všetko, čo chcete. Zaregistrujte sa TU.
Ste čitateľ a chcete komunikovať s politikmi? Zaregistrujte sa TU.

autor: SITA
reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Ďalšie články z rubriky

Haulík: Pellegrini nechce byť predsedom Smeru. Zrátal si, že potom by už nikdy nebol premiérom

23:59 Haulík: Pellegrini nechce byť predsedom Smeru. Zrátal si, že potom by už nikdy nebol premiérom

Pellegrini nemá záujem o funkciu predsedu Smeru. „Podľa mňa si to vyhodnotil skôr tak, že ak by sa …