FOTO Polícia SR: Podozrivý balík si plával v rieke, ukrýval prekvapenie

2. 5. 2019 19:30

Tisícky cigariet odhalili hraniční policajti na rieke Tisa v okrese Trebišov. Neznámy plávajúci predmet zaznamenali kamery na vonkajšej hranici s Ukrajinou, informovala o tom vo štvrtok polícia na sociálnej sieti.

FOTO Polícia SR: Podozrivý balík si plával v rieke, ukrýval prekvapenie
Foto: Polícia SR
Popis: Polícia SR, podozrivý balík

"Do úseku bola okamžite vyslaná hliadka na motorovom člne. Policajti Riaditeľstva hraničnej a cudzineckej polície (RHCP) Sobrance vytiahli na breh v katastrálnom území obce Malé Trakany balík obalený fóliou. V ňom sa nachádzalo spolu 5000 kusov cigariet (25 kartónov) rôznych značiek opatrených kontrolnými známkami Ukrajiny na označenie tovaru," uviedla polícia.

Finančný únik na spotrebnej dani z tabakových výrobkov vyčíslili na 530 eur. Prípad v zmysle vecnej a miestnej príslušnosti na mieste prevzal vyšetrovateľ Kriminálneho úradu finančnej správy pre podozrenie zo spáchania trestného činu porušenia predpisov o štátnych technických opatreniach na označovanie tovaru.

 

Ste politik? Zverejnite bez redakčných úprav všetko, čo chcete. Zaregistrujte sa TU.
Ste čitateľ a chcete komunikovať s politikmi? Zaregistrujte sa TU.

autor: TASR
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Ďalšie články z rubriky

NAKA ako reklamná agentúra? Hlina má obavy, Drucker polícii verí a Kotleba stíhanie politikov víta. Matovič sa ospravedlnil

14:04 NAKA ako reklamná agentúra? Hlina má obavy, Drucker polícii verí a Kotleba stíhanie politikov víta. Matovič sa ospravedlnil

Národná kriminálna agentúra (NAKA) zobrala na seba úlohu reklamnej agentúry. Obáva sa toho predseda …