FOTO Nepomýlil sa náhodou? Prešovský kandidát na župana zvolil netradičnú reklamu. Svojich voličov oslovuje v Bratislave

2. 9. 2017 10:20

Prešovský kandidát na župana Milan Majerský zvolil netradičnú formu reklamy. Svojich voličov z východu Slovenska sa snaží osloviť priamo v hlavnom meste našej republiky.

FOTO Nepomýlil sa náhodou? Prešovský kandidát na župana zvolil netradičnú reklamu. Svojich voličov oslovuje v Bratislave
Foto: facebook: Milan Majerský
Popis: Kandidát na predsedu Prešovského samosprávneho kraja Milan Majerský
reklama

Primátor mesta Levoča Milan Majerský kandiduje v jesenných župných voľbách na predsedu Prešovského kraja za KDH v rámci spolupráce medzi stranami SaS a OĽaNO, ktoré idú s KDH do župných volieb spoločne.

Podľa Majerského je najväčším problémom v Prešovskom kraji odliv múdrych hláv a pracovitých rúk. Jednak na západ krajiny, ale aj na západ Európy. „To je dlhodobý problém, ktorý samotná vláda Slovenskej republiky, respektíve kabinety, ktoré tu doteraz boli, neriešili. Tento odchod mladých vytvára veľký nedostatok. Cestu, ako toto riešiť, vidím jedine v tom, že prilákame investorov na východ krajiny,“ povedal v rozhovore pre PL kandidát na župana. Viac sa dočítate TU.

Východniari, príďte zmeniť náš kraj

V súvislosti so svojím výrokom o odlive ľudí na západ krajiny si uvedomuje, že aj v samotnej Bratislave sa nachádza veľa východniarov, ktorí by mu mohli dať potenciálne hlas vo voľbách. Preto zvolil netradičnú reklamu.

Predseda KDH zverejnil na svojom Facebooku fotografiu bilboradu Majerského, ktorý apeluje práve na východniarov. „Východniari, 4. novembra príďte zmeniť náš kraj,“ píše sa na bilborde umiestnenom v Bratislave.

Aj predseda kresťanských demokratov Hlina apeluje vo svojom príspevku práve na týchto voličov: „Milan Majerský volá východniarov domov na voľby. Východniari, pomôžte zmeniť svoj kraj, pomôžte priniesť zmenu.“

Ste politik? Zverejnite bez redakčných úprav všetko, čo chcete. Zaregistrujte sa TU.
Ste čitateľ a chcete komunikovať s politikmi? Zaregistrujte sa TU.

autor: OS
reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Ďalšie články z rubriky

Nariadi nám OSN prijať utečencov? Jasné fakty

18:25 Nariadi nám OSN prijať utečencov? Jasné fakty

Svetové médiá už informovali, že OSN rozhodla, že klimatických utečencov nebudú môcť vrátiť do krají…