FOTO Facka od Belousovovej, osol, striekačky. Pozrite si „naj“ momenty Igora Matoviča

9. 5. 2017 19:00

Predseda Obyčajných ľudí Igor Matovič sa rozhodol, že prestane chodiť do parlamentu pre vyhrážky a zastrašovanie fyzickou likvidáciou. Za jeho poslaneckú kariéru sa však toho stihlo udiať neúrekom. Prinášame vám najzaujímavejšie momenty na fotkách od roku 2010 až do súčasnosti.

FOTO Facka od Belousovovej, osol, striekačky. Pozrite si „naj“ momenty Igora Matoviča
Foto: TASR
Popis: Igor Matovič privádza osla na Úrad vlády SR
reklama

Na snímke prázdne miesto, na ktorom sedáva opozičný poslanec NR SR Igor Matovič. Viac sme o dôvodoch jeho odchodu z parlamentu písali TU.

Matovič počas odvolávania premiéra Roberta Fica zo 14. februára 2017.

Predseda SaS Richard Sulík a predseda strany OĽaNO-NOVA Igor Matovič počas protestného zhromaždenia občanov, ktoré pred obytným komplexom Bonaparte v Bratislave zorganizovala opozícia. 

Na snímke vpravo predseda SNS Andrej Danko a vľavo Igor Matovič z hnutia OĽaNO-NOVA pred televíznou debatou v RTVS k výsledkom volieb do Národnej rady SR v nedeľu 6. marca 2016.

Matovič rozprestiera transparent s Ficom a nápisom Chránime zlodejov.

Matovič v tričku s nápisom Fico chráni zlodejov“ stojí pred rečníckym pultom počas vystupovania premiéra Roberta Fica v pléne NR SR  počas Hodiny otázok. Uprostred poslanec za SMER-SD Viliam Jasaň.

Mimoriadna schôdza aj o situácii v spoločnosti Váhostav-SK.

Matovič na tribúne počas protestu za odvolanie predsedu NR SR Pavla Pašku.

Igor Matovič reční v júli 2014 o nahrávke s Radoslavom Procházkom, v ktorej malo ísť o ceny reklamy v Matovičových novinách a platenie bez faktúry.

Matovič privádza osla na Úrad vlády SR ako dar predsedovi vlády SR Robertovi Ficovi.

Počas odvolávania premiéra Roberta Fica.

Matovič reční do megafónu po skončení sa schôdze v rokovacej sále.

Brífing opozičných poslancov po neúspešnom odvolávaní ministra spravodlivosti Tomáša Boreca.

Matovič obsypáva injekčnými striekačkami poslanca SaS Martina Poliačika.

Voľba generálneho riaditeľa Rozhlasu a televízie Slovenska (RTVS) v roku 2012.

Tlačová konferencia rómskeho poslanca Petra Polláka (vľavo) z hnutia Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti k návrhom riešenia tzv. rómskej problematiky.

Predseda Národnej rady SR Pavol Hrušovský zvolal 16. marca 2012 v Bratislave stretnutie predsedov politických strán a predsedov politických hnutí.

Diskusná relácia k výsledkom predčasných parlamentných volieb na Slovensku.

Matovič prichádza aj s rodinou hlasovať počas predčasných volieb do Národnej rady SR 10. marca 2012 v Trnave. 

Matovič so Sulíkom v rozhovore s demonštrantmi počas protestu  Gorila.

Časť osobností, ktoré oznámili odchod z kandidátky Obyčajných ľudí a nezávislých osobností. 

Igor Matovič pozýval na skúšku na detektore lži šéfa OKS Petra Zajaca a lídra KDS Vladimíra Palka. Spolu s nimi mal ísť aj on sám, pričom by odpovedali na otázku, či niekedy zobrali úplatok.

Počas rokovania v parlamente vytiahol Matovič aj takýto transparent.

Nezaradený poslanec NR SR Igor Matovič odhaľuje v roku 2012 nový znak na vstupných dverách parlamentu s obrazom gorily s banánom.

Tlačová konferencia Obyčajných ľudí a nezávislých osobností 14. decembra 2011  v Bratislave, kde predstavili kandidačnú listinu do parlamentných volieb. 

Igor Matovič pred Úradom vlády SR 12. októbra 2011 v Bratislave počas brífingu k aktuálnej politickej situácii po páde vlády Ivety Radičovej.

Poslanci Národnej rady SR 13.októbra 2011 mali v rámci 24. schôdze rokovať až dovtedy, kým neschvália euroval. Matovič reční o eurovale.

Matovič prišiel v piatok 29. júla 2011  na vypočutie na Generálnu prokuratúru SR v Bratislave, aby presvedčil budúceho generálneho prokurátora Jozefa Čentéša o tom, že politické nominácie, ktoré sa na Slovensku organizovane prevádzkujú už od čias hlbokého socializmu, nie sú nič iné ako korupcia.

Predseda strany Sloboda a Solidarita Richard Sulík oznamuje, že Jozef Viskupič, Martin Fecko a Erika Jurinová z hnutia Obyčajní ľudia (OĽ) zostávajú v poslaneckom klube strany SaS.

Strana SaS vylúčila z klubu Igora Matoviča, ktorý zahlasoval so Smerom. Matovič oznamuje, že sa stáva nezávislým poslancom. 

Líder Obyčajných ľudí, vtedy ešte poslanec za SaS, Igor Matovič v sprievode svojich straníckych kolegov Eriky Jurinovej, Jozefa Viskupiča a Martina Fecka vo foyer Národnej rady SR v Bratislave informovali 10. februára  2011 o svojom postoji pri hlasovaní k zákonu o štátnom občianstve SR.

Na snímke vpravo poslanec NR SR Igor Matovič, vľavo poslanec NR SR Jozef Viskupič a uprostred asistentka poslanca Jozefa Viskupiča Jana Hírešová čakajú so srdcami na maďarského premiéra Viktora Orbána 28. januára 2011 pred vchodom do NR SR .

Na snímke odťahujú auto poslanca NR SR za SaS Igora Matoviča, ktoré odstavil na priechode pre chodcov na Kamennom námestí v Bratislave 16. septembra 2010 v rámci kampane za referendum.

V roku 2010 sa Igor Matovič preslávil, keď dostal facku od podpredsedníčky SNS Anny Belousovovej. Utŕžil ju priamo v rokovacej sále národnej rady. Pán Matovič zrejme nemá dostatočnú výchovu a nevie, ako sa správať k dáme. Ja som sa mu snažila takou jemnou formou pripomenúť, ako by sa muž k dáme správať mal,“ reagovala vtedy na incident Belousovová.


Ste politik? Zverejnite bez redakčných úprav všetko, čo chcete. Zaregistrujte sa TU.
Ste čitateľ a chcete komunikovať s politikmi? Zaregistrujte sa TU.

autor: OS
reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Ďalšie články z rubriky

Matovič:  Štátna karanténa pre ľudí zo zahraničia mala byť skôr! Pellegrini: Tak prečo si ju skôr nezaviedol?

19:00 Matovič: Štátna karanténa pre ľudí zo zahraničia mala byť skôr! Pellegrini: Tak prečo si ju skôr nezaviedol?

Povinnú štátnu karanténu pre všetkých ľudí prichádzajúcich zo zahraničia mohla súčasná vláda zaviesť…