Exsmerák Martvoň opäť udrel do Fica: Nič iné si nezaslúži iba niekam nakopať

11. 12. 2018 19:00

Bývalý parlamentný poslanec za stranu Smer – SD Anton Martvoň na svojom facebookovom profile pravidelne tvrdo kritizuje súčasnú vládu a najmä svojich bývalých straníckych kolegov. Aktuálne im opäť naložil, pričom vôbec nešetri ani Fica, ani premiéra Pellegriniho, ktorého nazval slovenským Macronom.

Exsmerák Martvoň opäť udrel do Fica: Nič iné si nezaslúži iba niekam nakopať
Foto: TASR
Popis: Anton Martvoň
reklama

Martvoň na svojom facebookovom profile zdieľal video moderátora Vila Rozborila, ktorý v ňom vyzval poslancov NR SR, aby sa mu ozvali, keď chcú pomôcť zo svojich nedávno navýšených platov ľuďom v núdzi. „Pripájam sa ako exposlanec k Vilovej výzve pre súčasných poslancov, aby poslanci navýšenie ich platov darovali na dobrý účel ľuďom, čo to naozaj potrebujú! A pridať by sa mal predovšetkým Fico hrajúci sa v NR SR na Mikuláša, ktorý keď bol u Vila, tak potom ani len ten sľub, čo tam dal v priamom prenose, nedodržal!“ napísal exsmerák, ktorý otvorene dáva najavo, že zvyšovanie poslaneckých platov považuje za nehoráznosť.

„Zatiaľ teda, čo v NR SR si sami poslanci akože na Mikuláša nadelili enormné zvýšenie platov, tak bežní ľudia v SR dostali do nového roka od slovenského Macrona vo vláde s menom Pellegrini a od jeho šéfa Fica v NR SR poriadne zvýšenie ceny energií a plynu, vyššie poplatky, hrozné zdravotníctvo s dlhými čakacími lehotami, kde si ľudia ešte i toaleťák musia nosiť so sebou do nemocnice, zvýšené povinné minimálne odvody, nepriame zníženie platov v automobilkách vďaka umožneniu vládou ľahšieho dovozu do SR ekonomických migrantov zo Srbska a z Ukrajiny a predovšetkým smiešne zvýšenie dôchodkov pre najslabšiu vrstvu obyvateľstva... Ďakujeme teda takémuto Mikulášovi, ktorý si nič iné nezaslúži iba niekam nakopať a poslať už konečne na politický dôchodok,“ dodal Martvoň.

Ste politik? Zverejnite bez redakčných úprav všetko, čo chcete. Zaregistrujte sa TU.
Ste čitateľ a chcete komunikovať s politikmi? Zaregistrujte sa TU.

autor: GG
reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Ďalšie články z rubriky

Nech si Pellegrini spomenie na Kisku, odkazuje publicista Hrabko. Odborná diskusia o voľbe generálneho prokurátora je podľa neho kino

23:58 Nech si Pellegrini spomenie na Kisku, odkazuje publicista Hrabko. Odborná diskusia o voľbe generálneho prokurátora je podľa neho kino

Význam prieskumu, podľa ktorého by nová politická strana Petra Pellegriniho, ak by ju založil, získa…