Exposlanec Martvoň sa opäť prihlásil o slovo. Z toho, čo povedal, v Smere príliš nadšení asi nebudú

5. 1. 2017 8:56

Bývalý poslanec za SMER-SD Anton Martvoň sa najnovšie vyjadril aj ku kontroverznej knihe Marka Vagoviča Vlastnou hlavou – Ako predal Fico krajinu oligarchom. Martvoň na svojom Facebooku zverejnil status, že Smer mal celý náklad knihy radšej vykúpiť.

Exposlanec Martvoň sa opäť prihlásil o slovo. Z toho, čo povedal, v Smere príliš nadšení asi nebudú
Foto: TASR
Popis: Anton Martvoň, exposlanec NR SR
reklama

Kontroverzný exposlanec Martvoň sa na svojom Facebooku pochválil, že cez sviatky mal možnosť prečítať knihu redaktora M. Vagoviča Vlastnou hlavou, pričom musel uznať, že v niektorých prípadoch má kniha veľmi detailné informácie, ktoré sú pravdepodobne zo zdroja Smeru.

Niektoré informácie sú podľa Martvoňa mylné a zle sprostredkované. Pozoruhodné je, že exposlanec Smeru tvrdí, že táto kniha „by však bola hodná toho, aby Smer vykúpil celý jej náklad, čo sa zjavne nestalo“.

Ako človek, ktorý je v Smere 17 rokov, dostal ponuku, aby urobil komentáre k jednotlivým kapitolám tejto knihy. No na premyslenie si zobral čas a rozhodol sa medzitým poradiť s vôľou ľudu. Oslovil na svojom facebookovom profile ľudí, aký je ich názor a nech mu pošlú správu, a tak mu pomôžu pri jeho rozhodovaní.

Snažili sme sa spojiť s exposlancom, avšak na naše otázky do uzávierky neodpovedal. Ľudia mu v komentároch píšu, aby išiel do toho, a on na každý priaznivý komentár odpíše v zmysle: „Ďakujem zatiaľ za spätnú väzbu.“

Anton Martvoň už dávnejšie spôsobil ťažké chvíle Smeru, keď napríklad údajne donášal na Kolesíka a odfotil jeho drahé auto, na základe čoho sa vraj nemal dostať na kandidátku Smeru v minuloročných voľbách. K tomuto obvineniu sa však nevyjadril.

Autor: Oš

Ste politik? Zverejnite bez redakčných úprav všetko, čo chcete. Zaregistrujte sa TU.
Ste čitateľ a chcete komunikovať s politikmi? Zaregistrujte sa TU.

autor: Redakcia
reklama

Ďalšie články z rubriky

Nariadi nám OSN prijať utečencov? Jasné fakty

18:25 Nariadi nám OSN prijať utečencov? Jasné fakty

Svetové médiá už informovali, že OSN rozhodla, že klimatických utečencov nebudú môcť vrátiť do krají…