Exministerka Zvolenská oslávila ukončenie štúdia, je z nej doktorka

12.6.2016 7:12

Bývalá ministerka zdravotníctva Zuzana Zvolenská obhájila tento týždeň svoju dizertačnú prácu a ukončila tak doktorandské štúdium práva. Teraz sa môže pýšiť novým titulom.

Exministerka Zvolenská oslávila ukončenie štúdia, je z nej doktorka
Foto: TASR
Popis: Zuzana Zvolenská, bývalá ministerka zdravotníctva
Expolitička má za sebou nielen štúdium, ale už aj oslavu jeho úspešného zakončenia. Vo štvrtok bola na obede v známej bratislavskej reštaurácii na nábreží Dunaja spolu s neznámou dvojicou seniorov. 
 
Ešte v pondelok pritom Zuzana Zvolenská netušila, či vôbec obháji svoju dizertačnú prácu. „V práci sa venujem výslovne iba ústavnému právu, takže čerpám najmä z ústavy. Je to právnická práca,“ uviedla pre denník Plus JEDEN DEŇ bývalá ministerka zdravotníctva. 
 
Zvolenská je teraz doktorkou práva a onedlho bude mať za menom pripísaný aj titul PhD. Svoje súkromie si exministerka prísne stráži. I napriek tomu je podľa deníka Plus JEDEN DEŇ známe, že v jej luxusnom dome sídli jej firma zaoberajúca sa poradenstvom, marketingovými službami i verejným obstarávaním. 
 
Celý text nájdete TU
 

Ste politik? Zverejnite bez redakčných úprav všetko, čo chcete. Zaregistrujte sa TU.
Ste čitateľ a chcete komunikovať s politikmi? Zaregistrujte sa TU.

autor: top

Ďalšie články z rubriky

Putin obnovil dôstojnosť svojej krajiny. Keď prídu ťažkosti, povzdychneme si, Boh je vysoko a Rusko ďaleko. Hovorí vnuk Srba, ktorý slúžil v československých légiách

0:00 Putin obnovil dôstojnosť svojej krajiny. Keď prídu ťažkosti, povzdychneme si, Boh je vysoko a Rusko ďaleko. Hovorí vnuk Srba, ktorý slúžil v československých légiách

POTOMKOVIA LEGIONÁROV „Po páde komunizmu a ére rozpadu za vlády Borisa Jeľcina je pre Rusko asi najl…