Ešte ani poriadne nezačal a už sa na neho sype kritika. Nechápem týchto amatérov, púšťa sa Beňová do Rybníčka

14. 10. 2016 18:37

Len pár chvíľ potom, ako Richard Rybníček ohlásil vznik novej konzervatívnej strany pod jeho taktovkou, sa na neho zniesla prvá kritika. Rybníčkove snahy reformovať slovenskú politiku vníma smeráčka Monika Flašíková-Beňová ako ďalší projekt „na spôsob Procházku“.

Ešte ani poriadne nezačal a už sa na neho sype kritika. Nechápem týchto amatérov, púšťa sa Beňová do Rybníčka
Foto: TASR
Popis: Monika Beňová

Europoslankyňa Monika Flašíková-Beňová zareagovala na informáciu o Rybníčkovej novej strane takmer okamžite. Nová pravicová strana nemá podľa nej žiarivú budúcnosť a tento projekt prirovnala k skrachovanej Sieti Radoslava Procházku.

„Ďalšia konzervatívna strana, niečo medzi SNS, KDH, OĽaNO, krajniakovsko-pčolinským duetom Sme rodina a zvyškom ultrapravého spektra,“ opísala europoslankyňa svoj pohľad na Rybníčkove snahy a posťažovala sa, že od stredu na ľavú stranu nič nevzniká.

„Nechápem spindoktorov, politických marketérov a spol., že stále veria v takéto inkarnácie,“ dodala smeráčka, ktorá je známa aj kritikou vlastnej strany, ktorú pomáhala založiť. O Flašíkovej-Beňovej sa v minulosti tiež špekulovalo v súvislosti s jej odchodom zo Smeru či zakladaním novej ľavicovej strany. Europoslankyňa však tieto špekulácie poprela a naďalej ostáva v Smere.

Zdroj: Monika Flašíková-Beňová

 

Ste politik? Zverejnite bez redakčných úprav všetko, čo chcete. Zaregistrujte sa TU.
Ste čitateľ a chcete komunikovať s politikmi? Zaregistrujte sa TU.

autor: lb

Ďalšie články z rubriky

Nekultúrna opozícia, konflikt na ulici a Čaputovej politické víťazstvo, hodnotí situáciu posledných dní publicista

12:09 Nekultúrna opozícia, konflikt na ulici a Čaputovej politické víťazstvo, hodnotí situáciu posledných dní publicista

Mobilizácia voličov prostredníctvom konfliktu medzi koalíciou PS-Spolu a ĽSNS pred eurovoľbami pomoh…