Budete šokovaní. Matovič chváli Smer. A je z toho tiež prekvapený

25. 8. 2016 16:16

Predseda hnutia OĽaNO-NOVA Igor Matovič spravil niečo nečakané. Verejne utrúsil slová chvály na vládnucu stranu Smer. Sám z toho ostal prekvapený a nečakal, že niečo také niekedy spraví.

Budete šokovaní. Matovič chváli Smer. A je z toho tiež prekvapený
Foto: TASR
Popis: Igor Matovič

Smerácki poslanci si skočili do vlasov. Liberálnejšie orientovaná europoslankyňa a členka strany Smer Monika Flašíková si na sociálnej sieti vymenila názory s kolegom, no skôr konzervatívne orientovaným poslancom Jánom Podmanickým. Na celú šarvátku zareagoval ďalší Smerák, Anton Martvoň. Ten sa vyjadril, že vplyv oligarchov v Smere-SD presahuje všetky miery únosnosti a sociálni demokrati by mali dať väčší priestor mladým politikom, ktorí budú robiť pre ľudí.

Viac sme o tom písali TU.

Smerácku výmenu názorov sleduje aj opozičný poslanec národnej rady - predseda hnutia OĽaNO-NOVA Igor Matovič, ktorý sa rovnako ako jeho parlamentní kolegovia vyjadril prostredníctvom sociálnej siete. „Nikdy by som nepovedal, že raz pochválim Martvoňa,“ napísal na Facebook a pokračoval konkrétnou citáciou smeráckeho poslanca.

Zdroj: Facebook/Igor Matovič

V diskusii pod Matovičovým príspevkom sa vyjadruje viacero komentujúcich. Jedna diskutujúca píše: „Cítia, že sa loď potápa... Vypočítavosť, nič iné.“ Ďalší sa k jej rétorike pridáva: „Pán Matovič, že vy ste nepochopili, že je to len kopanie zdochýňajúceho koňa....“

Zdroj: Facebook/Igor Matovič

Ste politik? Zverejnite bez redakčných úprav všetko, čo chcete. Zaregistrujte sa TU.
Ste čitateľ a chcete komunikovať s politikmi? Zaregistrujte sa TU.

autor: du
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Ďalšie články z rubriky

Danko nekompromisne o Čaputovej: Tieto veci mi na prezidentke prekážajú

0:05 Danko nekompromisne o Čaputovej: Tieto veci mi na prezidentke prekážajú

Minister práce, sociálnych vecí a rodiny Ján Richter (Smer-SD) neurobil nič pre to, aby mali dôchodc…