Ajaj. Čaputová, černoška a Okamura: To sa nemohlo skončiť dobre

2. 8. 2019 7:04

Analytik Roman Máca z českého think tanku Evropské hodnoty sa na svojom facebookovom profile zamyslel nad tým, ako poslanec hnutia Svoboda a přímá demokracie (SPD) Radim Fiala zareagoval na snímku prezidentky Zuzany Čaputovej z festivalu Pohoda.

Ajaj. Čaputová, černoška a Okamura: To sa nemohlo skončiť dobre
Foto: TASR
Popis: Prezidentka SR Zuzana Čaputová počas diskusie na 23. ročníku multižánrového festivalu Pohoda 2019 na letisku v Trenčíne v piatok 12. júla 2019.
reklama

Slovenská prezidentka zdieľala na svojom instagramovom profile snímku, na ktorej je vyobrazená s cudzincami tmavej pleti.

To zaujalo práve českého poslanca Radima Fialu (SPD). „Toto sú zrejme ,európske hodnoty‘ podľa predstáv slovenskej prezidentky Čaputovej,“ poznamenal Fiala.

Zdroj: Facebook/Radim Fiala  SPD

„Áno... Tie pravé ,európske hodnoty‘ sú, keď spolu s tokijským rodákom predávaš strach a nenávisť... Alebo ochrancovia bielej rasy s miešancom na čele, kks... No ale prečo nie, keď: ,Tretina obyvateľov tejto krajiny je slabá duchom. Každý siedmy občan je debilný alebo dementný, alebo alkoholik. Zhruba polovica obyvateľov tejto krajiny má podpriemerný intelekt.‘ Tak to jednoducho úspech má...“ skonštatoval následne analytik Roman Máca.

Zdroj: Facebook/Roman Máca

 

 

Ste politik? Zverejnite bez redakčných úprav všetko, čo chcete. Zaregistrujte sa TU.
Ste čitateľ a chcete komunikovať s politikmi? Zaregistrujte sa TU.

autor: vef
reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Ďalšie články z rubriky

Nariadi nám OSN prijať utečencov? Jasné fakty

18:25 Nariadi nám OSN prijať utečencov? Jasné fakty

Svetové médiá už informovali, že OSN rozhodla, že klimatických utečencov nebudú môcť vrátiť do krají…