Skončí sa dominancia Slovana v najvyššej futbalovej lige? Umelá inteligencia predpovedá, kto získa ďalší titul

  0

  12.4.2024 (SITA.sk) – Dominancia futbalistov ŠK Slovan Bratislava v najvyššej slovenskej súťaži by už čoskoro nemusela byť taká značná, ako v uplynulých sezónach.

  Ako informuje profil Futbalové Zákulisie na twitteri, podľa umelej inteligencie ChatGPT získajú “belasí” v najbližších desiatich sezónach vrátane tej aktuálnej dovedna “iba” štyri majstrovské trofeje.

  Nasledovať má DAC

  ChatGPT podľa uvedeného zdroja prognózuje, že v nasledujúcej sezóne sa majstrovského titulu dočká FC DAC 1904 Dunajská Streda, pričom na Žitnom ostrove sa bude oslavovať aj v roku 2029.

  V rokoch 2026 a 2033 podľa umelej inteligencie prepuknú majstrovské oslavy v Trnave.

  Sezóna 2027/2028 by mala patriť hráčom MŠK Žilina a v ročníku 2030/2031 údajne bude dominovať AS Trenčín alebo FC Nitra. V rokoch 2027, 2030 a 2032 by mala majstrovská radosť zavládnuť na bratislavskom Tehelnom poli.

  Belasí získali trinásť titulov

  Slovan Bratislava v najvyššej domácej futbalovej súťaži získal majstrovský titul v predchádzajúcich piatich sezónach a počas najbližšieho víkendu môže spečatiť zisk ďalšieho.

  V ére samostatnosti získali “belasí” už 13 titulov, sedem ich majú na konte Žilinčania, po dve Košičania, Trenčania, Inter Bratislava aj bratislavská Petržalka, po jednom Trnava a Ružomberok.

  Viac k témam: ChatGPT, Niké liga, Umelá inteligencia
  Zdroj: SITA.sk – Skončí sa dominancia Slovana v najvyššej futbalovej lige? Umelá inteligencia predpovedá, kto získa ďalší titul © SITA Všetky práva vyhradené.

  - Reklama -