Dúbravka sa dohodol s klubom Manchester United. Slovák podľa novinára dúfa, že mu Newcastle umožní odísť

  0

  30.8.2022 Brankár slovenskej futbalovej reprezentácie Martin Dúbravka sa dohodol na podmienkach s anglickým klubom Manchester United, ktorý ho chce získať na hosťovanie z konkurenčného Newcastlu United.

  Obrovská príležitosť

  Na sociálnej a mikroblogovacej sieti Twitter o tom informoval novinár Fabrizio Romano, ktorý sa špecializuje na futbalové prestupy a je o ňom známe, že zväčša nevypúšťa do éteru nepodloženú informáciu.

  Podľa Romana 33-ročný Dúbravka dúfa, že mu Newcastle United umožní odísť, pretože je to „obrovská príležitosť“. „United ponúkajú za hosťovanie s opciou na odkúpenie 5 miliónov libier,“ tvrdí Romano a dodáva, že predstavitelia Newcastlu stále trvajú na prestupe.

  Urobil si dobré meno

  Dúbravka, ktorý pôsobí v tíme „strák“ od januára 2018, si v Anglicku urobil veľmi dobré meno. Pred začiatkom aktuálnej sezóny 2022/2023 však dostal v Newcastli silnú konkurenciu, keď z Burnley prišiel anglický reprezentačný brankár Nick Pope.

  Slovenský gólman má v Newcastli kontrakt platný do 30. júna 2025. Od príchodu do klubu odchytal 130 zápasov, v 37 stretnutiach si udržal čisté konto. Dúbravka v minulosti chytal za pražskú Spartu, iný český klub Slovan Liberec, dánsky Esbjerg a MŠK Žilina.

  Zdroj: Webnoviny.sk – Dúbravka sa dohodol s klubom Manchester United. Slovák podľa novinára dúfa, že mu Newcastle umožní odísť © SITA Všetky práva vyhradené.