streda, 20 októbra, 2021
13.2 C
Bratislava
ÚvodArénaAgentúra na podporu projektov výskumu a vývoja vyčlenila 33 miliónov eur

Agentúra na podporu projektov výskumu a vývoja vyčlenila 33 miliónov eur

20.9.2021 Agentúra na podporu výskumu a vývoj (APVV) vyčlenila na výzvu na podporu projektov výskumu a vývoja 33 miliónov eur. Úspešný žiadateľ by mohol na celý čas riešenia získať najviac 250-tisíc eur.

Informovala o tom agentúra na svojom webe. Záujemcovia môžu posielať žiadosti výhradne cez elektronický systém agentúry do 11. novembra 2021 do 12:00.

Agentúra uviedla, že verejná Všeobecná výzva 2021 nemá obmedzenia týkajúce sa vecného zamerania projektov. Zameranie, ciele a vecnú náplň výskumu a vývoja si určí sám žiadateľ. Ten sám určí odbor vedy a techniky, do ktorej žiadosť patrí.

Základnou snahou agentúry je totiž zvýšiť kvalitu výskumu a vývoja pomocou súťaže všetkých žiadateľov, a to so zreteľom na priority vládou schválenej stratégie pre oblasť výskumu a vývoja „Poznatkami k prosperite – Stratégia výskumu a inovácií pre inteligentnú špecializáciu SR“. Zároveň pri hodnotení použije odlišné kritéria hodnotenia pre projekty základného výskumu a pre projekty aplikovaného výskumu a vývoja.

Viac k témam: Agentúra na podporu výskumu a vývoja, elektronické služby
Zdroj: Webnoviny.sk – Agentúra na podporu projektov výskumu a vývoja vyčlenila 33 miliónov eur © SITA Všetky práva vyhradené.

728*90

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

- Reklama -

NAJČÍTANEJŠIE

- Reklama -
Slovensko
Pozitívne vzorky 0 Úmrtí 0 Uzdravení 0 Infikovaných 0 Last updated: 20. októbra 2021 - 13:03 (+02:00)
Koronavírus (COVID-19), súhrn a štatistiky
- Reklama -spot_img