piatok, 14 mája, 2021
9.9 C
Bratislava
Úvod Aréna Taraba: Všetky kvietky rovnaký obal... V ktorej strane skončí Baťová?

Taraba: Všetky kvietky rovnaký obal… V ktorej strane skončí Baťová?

“Baťová dostala za prítomnosti médií “desiatky kytíc od svojich podporovateľov.” By ma zaujímalo, či aj boli poslané “z desiatok adries.” Takto sa vyrábajú nové političky,” vyhlásil na sociálnej sieti poslanec Tomáš Taraba.

“Už si aj liberáli začínajú písať: “Je suis ŠUKL.” Na ktorú stranu v budúcnosti to odhadujete?” – otvorene sa pýta Taraba.

A čo ho ešte zaujalo? Kvety, ktoré dnes ľudia nosili na ŠÚKL mali rovnaké obaly.

Kvety pred Štátnym ústavom na kontrolu liečiv v Bratislave. (Foto: facebook)

“No nie je to krásne? Zoberiete si ruksák na cestu, cestou kúpite kytičky a skúsite náhodou len tak sa zastaviť na ŠÚKL, či náhodou nestretnete pani Baťovú v práci. Vy, s malou dušičkou, či nejdete zbytočne a kvetinky nebudete musieť nechať na vrátnici, prídete na ŠUKL a zrazu nechápete. Všade samé kamery, reportéri. Asi Vás niekto prezradil keď ste kupovali tie kvetinky, že čo máte v pláne. Neuveriteľná náhoda. Všetky kvietky rovnaký obal,” prezentuje Taraba svoj pohľad na aktuálne dianie.

1 komentár

  1. Má to logiku. Alebo tu môže byť ešte jedna možnosť. A síce. Poslala si ich sama, aby tak na verejnosti prezentovala svoju podporu, ha, ha, ha … V dnešnej dobe je všetko možné.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

- Reklama -

NAJČÍTANEJŠIE

- Reklama -
Slovensko
Pozitívne vzorky 386,868 Úmrtí 12,135 Uzdravení 369,609 Infikovaných 5,124 Last updated: 14. mája 2021 - 08:55 (+02:00)
Koronavírus (COVID-19), súhrn a štatistiky
- Reklama -