- Reklama -
Úvod Aréna Beňová tvrdo o Krajčím: Nebude chýbať nikomu súdnemu

Beňová tvrdo o Krajčím: Nebude chýbať nikomu súdnemu

4
Monika Beňová, europoslankyňa (Foto: facebook M. Beňovej)

Bez obalu a zbytočnej zdvorilosti okomentovala demisiu ministra zdravotníctva europoslankyňa Monika Beňová. “Snáď z ministerstva odpracú aj tú klerikálnu perepúť, ktorú si tam nainštaloval,” vyhlásila Beňová na sociálnej sieti.

Ako vidí Monika Beňová exministra Mareka Krajčího? “Ten, ktorého jedinými viditeľnými “krokmi” bolo odvolanie skvelých riaditeľov doc. Kuželu a Prof. Sabola, vydanie nezmyselnej vyhlášky o spoplatnení UPT pre ženy 40+, ten ktorý plakal nie kvôli spackanej robote, ktorú odviedol, ale kvôli sebe samému, že musí predsa len opustiť tú stoličku, ktorú ako všetci hrdo vyhlasujú ani on nemal prirastenú k zadnici. Ten, ktorý zjavne nerozumel alebo nepochopil správne, čo mu onoho času zvestoval duch svätý, ale bez ostychu sám seba a svoj zaslúžený aj keď výrazne oneskorený odchod prirovnal k Ježišovi,” uviedla.

Europoslankyňa verí, že ministerstvo a celé zdravotníctvo sa po Krajčího odchode zmodernizuje. “Nebude chýbať nikomu súdnemu. A snáď z ministerstva odpracú aj tú klerikálnu perepúť, ktorú si tam nainštaloval a ministerstvo zdravotníctva začne byť modernou a aktívnou inštitúciou. Bude čo naprávať. Snáď už bude lepšie. Snáď konečne prídu správne riešenia,” želá si europoslankyňa.

4 KOMENTÁRE

  1. Ani ty si nikomu nechýbala,a ešte si vyliezla? Beňová máš chuť tu niečo a niekoho rozoberať? Čo si ty v politike dosiahla leda veľké hovno!!!!

  2. Nenávistné slová sa ako bumerang vracajú. Krátke dejiny Slovenskej republiky sú plné dôkazov. Minister odišiel, a niekomu robí dobre ho okopávať. A ten niekto sa bude roky-rokúce sťažovať na hrozný stav, ktorý za sebou zanechal. Treba predovšetkým ľudí s víziou, kam sa uberať v budúcnosti.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu