pondelok, 25 októbra, 2021
5.2 C
Bratislava
ÚvodArénaSulík: Prístup Kollára k rokovaniu o 'podnikateľskom kilečku' nebol korektný

Sulík: Prístup Kollára k rokovaniu o ‘podnikateľskom kilečku’ nebol korektný

Odloženie rokovania o “podnikateľskom kilečku” až na riadnu schôdzu Národnej rady (NR) SR považuje minister hospodárstva Richard Sulík (SaS) za nekorektný prístup zo strany predsedu parlamentu Borisa Kollára (Sme rodina). Sulík tvrdí, že Kollár nedodržal dohodu o tom, že zvolá mimoriadnu schôdzu. Opatrenia na zlepšenie podnikateľského prostredia odobrila vláda minulý týždeň, do parlamentu sa dostanú na schôdzu, ktorá je plánovaná od 7. júla.

 “Mám pocit, že je to nekorektný prístup zo strany Borisa Kollára, lebo dvakrát veľmi jasne povedal, že zvolá mimoriadnu schôdzu, je to dokonca aj v zápisnici z Koaličnej rady, potom dohodu nedodržal. Som na to veľmi citlivý, presne viem z mojej skúsenosti, že ak sa nebudú dodržiavať dohody a platné pravidlá, je to začiatok konca,” povedal Sulík novinárom. “Tak ďaleko by som nezachádzal,” odpovedal na otázku, či ide o vydieranie.

Sulík o schôdzi hovoril počas rokovania klubu SaS, kde má Kollár odpovedať na otázky o svojej diplomovej práci. Viacerí predstavitelia SaS kritizujú Kollára za kauzu jeho práce. Poslanec Ondrej Dostál ho opakovane vyzval na odchod z funkcie šéfa NR SR, Kollárovu kauzu považuje za problém aj poslanec Marián Viskupič.

728*90

1 komentár

  1. Zvoli ste bandu idi. Otov a teraz sa budete čudovať ako také teľce. Ešte nič a už majú jednu kauzu za druhou. Nedodržiavajú s toho nič, čo vám sľubovali pred voľbami a dokonca si už teraz idú navzájom po krku. Začal to Su_lík a Mat_ovič!!! Potom sa pridal Koll_ár a nakoniec sa zapojila aj Re_mišová. Še_liga už iba naskakuje na rozbehnutý vlak, ha, ha, ha … Je to banda idi. Otov!!! Mysleniu zdar!!!

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

- Reklama -

NAJČÍTANEJŠIE

- Reklama -
Slovensko
Pozitívne vzorky 456,438 +3,207 Dnes Úmrtí 12,903 +8 Dnes Uzdravení 412,674 Infikovaných 30,861 Last updated: 25. októbra 2021 - 02:55 (+02:00)
Koronavírus (COVID-19), súhrn a štatistiky
- Reklama -spot_img